اجاره بیلبورد در اصفهان

اجاره بیلبورد در اصفهان

زمان مطالعه: 5 دقیقه

[کل: 0 میانگین: 0]

شاید شما نیز از جمله کسانی باشید که در ذهن خود سؤالاتی در رابطه با بیلبورد داشته باشید. سؤالاتی نظیر اینکه بیلبورد چیست؟ بیلبورد از چه اجزایی تشکیل شده است؟ بیلبورد چند نوع است؟ بیلبورد در چه زمینه هایی مورد استفاده قرار می گیرد؟ چرا ساخت بیلبورد در سال ‌های اخیر افزایش یافته است؟

بنابراین لازم است ما را در این مقاله همراهی کنید تا مناسب ترین پاسخ را برای سؤالات خود پیدا کنید.

بیلبورد در زبان لاتین به معنی آگهی نما است. به عبارتی بیلبورد تابلوی بزرگی است که فضای مناسبی برای نصب آگهی را در اختیار دولت، صنعتگران و عرضه ‌کنندگان کالا قرار می دهد. امروزه بیلبوردها، تابلوهای بسیار بزرگ و نورپردازی شده‌ اند که بر پایه ‌های بلندی قرار گرفته و از فاصله های دور قابل مشاهده هستند.

بنابراین بیلبورد به هر فضای خارجی که قابلیت نصب آگهی تبلیغاتی بر روی آن وجود داشته باشد گفته می‌شود. در دهه اخیر با توجه به ازدیاد تقاضا و نیاز به استفاده از بیلبوردها در جنبه های مختلف شاهد افزایش ساخت بیلبورد هستیم که با استفاده از نورپردازی و مواد اولیه با کیفیت و مرغوب سعی بر آن دارند در ساخت و تولید این سازه به بهترین شکل ممکن عمل کنند.

بیلبورد تبلیغاتی محلی برای درج آگهی می باشد که یکی از متداول ترین شیوه های تبلیغاتی است تا بتوان محتوای تبلیغاتی چاپ شده را در معرض دید عموم قرار دارد. بیلبوردها معمولاً در جاهایی مثل خیابان های اصلی و فرعی، میدان های شهری، بزرگ راه ها و جاده ها نصب می گردند.

آگهی تبلیغاتی فقط در حد چند کلمه کوتاه بر روی بیلبوردها درج می شود و بهتر است این چند کلمه کوتاه و جذاب باشد زیرا مخاطبانی که در حال تماشای بیلبوردها هستند معمولاً افرادی خواهند بود که سرنشین اتومبیل ها هستند و با سرعت بالایی از مقابل بیلبوردها عبور می کنند؛ بنابراین فقط چند ثانیه برای مشاهده آگهی تبلیغاتی روی بیلبورد فرصت دارند؛ اما از آنجایی که بیلبوردها در ابعاد بزرگی طراحی می شوند از فاصله های دور نیز قابلیت خواندن را دارند و شما به راحتی می توانید با درج یک پیام جذاب و زیبا، بر ذهن بصری بینندگان نفوذ نموده و نام برند تجاری خود را معرفی کنید.

بنابراین یک بیلبورد تبلیغاتی جذاب و اثرگذار معمولاً باید دارای تصویر، شعار تبلیغاتی، بخش فرا بیلبوردی، پیام تبلیغاتی، لوگوی تبلیغاتی و پل های ارتباطی باشد.

لیکن تبلیغات بر روی بیلبوردها از حساسیت بالایی برخوردار هستند پس نام برند، پیام و تصویر این تبلیغات محیطی باید واضح، ساده و همراه با تصاویر و رنگ های تأثیر گذار باشد و بتواند به سرعت پیام اصلی را انتقال دهد تا ماندگاری بالایی در ذهن مخاطب ایجاد نماید.

به همین منظور فعالیت های بخش تبلیغات محیطی معمولاً با همراهی و همفکری کارشناسان گرافیکی، هنری و خلاق انجام می شود تا شرایط لازم برای تشکیل بیلبوردهای موفق و اثرگذار به طور کامل فراهم گردد.

اجزا تشکیل دهنده بیلبورد

اجزا تشکیل دهنده بیلبورد چیست

بیلبوردها با توجه به نیاز می ‌توانند بخش‌های مختلفی را دارا باشند اما غالباً شامل بخش‌های زیر هستند:

پی

این قسمت از بیلبورد در زیر زمین قرار دارد و شامل بتن و میلگرد است. پی توسط میلگرد طرح ریزی می شود و بعد به وسیله بتن محکم می گردد. وظیفه پی نگهداری بار کل سازه است.

پایه

این بخش از بیلبورد جهت سوار شدن صفحه نگهدارنده بر روی آن طراحی شده و برای ارتفاع بخشیدن به تابلو استفاده می‌شود. جنس این بخش از آهن یا بتن می باشد.

صفحه نمایش آگهی

این بخش به قسمت پشت بیلبورد گفته می شود و به عبارتی اسکلت یا قاب فلزی است که آگهی مورد نظر بر روی آن قرار می گیرد.

رویه تابلو

این بخش از بیلبورد دارای سطح صاف و یک دست می باشد و برای نصب آگهی قابل استفاده است.

سیستم نورپردازی

برای نورپردازی در بیلبوردها غالباً از پروژکتور یا لامپ مهتابی استفاده می شود.

راهروها و نردبان‌ های تعویض رویه

این بخش جهت کمک به تکنسین کار برای نصب و تعویض تابلو طراحی شده است.

کلیپس و سپری

جهت صاف نگه ‌داشتن بنر بر روی بیلبورد استفاده می‌شود و از چروک شدن بنر حاوی آگهی تبلیغاتی جلوگیری می کند.

آگهی تبلیغاتی

این بخش از بیلبورد همان چیزی است که برای تبلیغ گذاشته می شود و ثابت نیست؛ بنابراین پس از اتمام زمان اجاره تعویض می گردد و آگهی جدیدی جایگزین آن می شود. این بخش معمولاً به شکل بنر، فلکسی یا استیکر است.

بخش فرا بیلبورد و حجم

این بخش اخیراً به بیلبوردها اضافه شده و خارج از محدوده تابلوی تبلیغاتی است. این بخش فضایی خارج از محدوده تابلو را اشغال می کند و معمولاً به صورت تصاویری خلاق است.

بر طبق مطالب ذکر شده اجزای تشکیل دهنده همه بیلبوردها یکسان است و فقط در نحوه طراحی و کیفیت تولید تفاوت ‌هایی را دارا هستند. همچنین بیلبوردها باید در مقابل عوامل فیزیکی استحکام و کیفیت مناسب داشته باشند.

انواع بیلبورد

قیمت انواع بیلبورد بسیار در اجاره بیلبورد در اصفهان مهم است.

بیلبوردها را از جنبه های گوناگونی می‌ توان تقسیم کرد که در این قسمت به یک دسته‌بندی کلی اکتفا می‌ نماییم.

بیلبوردهای سه بعدی

برای ساخت این نوع از بیلبوردها از پرسپکتیوهای مجازی استفاده می گردد که بسیار انعطاف پذیر می باشند اما هزینه طراحی و نصب بالا و نیاز به فضای مناسب جهت پیاده سازی از معایبی است که این نوع از بیلبوردها دارند.

بیلبوردهای حجمی

استفاده از این نوع بیلبوردها در کشورهای اروپایی متداول است و برای به نمایش درآمدن از اجسام واقعی در بخش فرابیلبوردی آن استفاده می شود.

بیلبوردهای فرمیک

بیلبوردهای فرمیک دارای پایه هایی با شکل بیضی هستند و محتوای چاپی آن ها معمولی می باشد.

بیلبوردهای چرخان

در بیلبوردهای چرخان، سه بیلبورد به شکل سه وجهی یا مثلثی با سه نوع آگهی تبلیغاتی مختلف بر روی یک پایه فلزی نصب می شوند و این پایه فلزی توسط یک موتور متحرک در چرخش می باشد و هر بار یک قسمت از بیلبورد نمایش داده می شود.

بیلبوردهای معمولی

بیلبوردهای معمولی با مساحت تقریبی 12 مترمربع و به صورت ساده آگهی تبلیغاتی را در حد چند کلمه محدود همراه با یک تصویر ساده به نمایش می گذارند. این نوع از بیلبوردها غالباً تک وجهی اند و نسبت به بقیه بیلبوردها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

بیلبوردهای اسکرولر

در بیلبوردهای اسکرولر چند آگهی به شکل رول شده بر روی پوستر چاپ می شوند و هر دوازده ثانیه یک بار یکی از پوسترها نمایش داده می شود. از لحاظ اندازه این نوع از بیلبوردها معمولاً 9 متر مربع مساحت دارند.

بیلبوردهای مگابورد

مگابوردها بزرگ ‌ترین نوع بیلبوردها با مساحت 24 متر مربع می باشند و در مکان های بسیار پر رفت و آمد نصب می‌شوند و معمولاً سه ‌وجهی هستند. آگهی های نصب شده بر روی مگابوردها معمولاً مدت زمان بیشتری بر روی آن باقی می‌مانند و دائمی‌ تر می باشند.

بیلبوردهای دیجیتالی

بیلبوردهای دیجیتالی به گونه ای طراحی می شوند که مواردی به محتواهای تبلیغاتی درج شده بر روی بیلبورد هر چند ثانیه یک بار اضافه می گردد و به طور مکرر محو و دوباره نمایش داده می شود و قابلیت سه نوع حرکت ساکن، چرخ دار و متحرک را دارا هستند.

چند نكته كليدی كه شما در اين مقاله فرا گرفتيد:

بیلبورد چیست؟

بیلبورد یک ابزار تبلیغاتی محیطی جهت معرفی برند تجاری است که در ابعاد بزرگ اجرا می گردد.

اجزا تشکیل دهنده بیلبورد

پی، پایه، صفحه نمایش آگهی، رویه تابلو، سیستم نور‌پردازی، راهروها و نردبان‌های تعویض رویه، کلیپس و سپری، آگهی تبلیغاتی، بخش فرابیلبورد و حجم

انواع بیلبورد

بیلبوردهای سه بعدی، بیلبوردهای حجمی، بیلبوردهای فرمیک، بیلبوردهای چرخان، بیلبوردهای معمولی، بیلبوردهای اسکروز، بیلبوردهای مگابورد، بیلبوردهای دیجیتالی

سفارش نصب بیلبورد

[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دريافت مشاوره رايگان

به مشاوره نياز داريد؟

پس از تکمیل و ارسال فرم ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

09130077913