تيزر-معرفي-بازي

ساخت تيزر معرفي بازي

زمان مطالعه: 4 دقیقه

[کل: 1 میانگین: 5]

تبلیغات، یکی از اصولی ترین عناصر شناخته شده در میان مشتریان است. می توان گفت که داشتن یک تیزر تبلیغاتی علی الخصوص برای محصولات و خدمات جدید همانند سکوی پرتاب است. در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی، عرصه ی تبلیغات از شکل سنتی به شکل بصری در شبکه های تصویری محبوبیت بسیاری پیدا کرده است و در اين جاست كه ما قادر خواهيم بود به اهميت تيزر معرفي بازي پي خواهيم برد.

توجه داشته باشید که هر کسب و کاری هم برای معرفی محصول یا خدمات و هم برای جا انداختن محصول یا خدماتش به تبلیغات در سطح جامعه نیاز دارد و با توجه به آمار، مخاطبین هدف تبلیغات بصری را به نسبت تبلیغات دیگر، بیشتر ترجیح می دهند. علی الخصوص اگر هدفی پشت آن پنهان شده باشد. این ویژگی را می توان به تیزر های تبلیغاتی نسبت داد. همچنین با کمک این تیزر ها می توان به سادگی تیزر های معرفی بازی را نیز طراحی کرد.

در این جا این سوال مطرح می شود که واقعا تیزر های تبلیغاتی به چه معناست و شامل چه ویژگی هایی است؟ برند های معروف جهانی بر چه اساسی تیزر می سازند؟ در ادامه به این سوال ها پاسخ خواهیم داد.

تیزر چیست؟

تيزر-معرفي-بازي-3

تیزر تبلیغاتی نوعی از آگهی است که قبل از این که مخاطب آگاهی کاملی از محصول داشته باشد، به صورت عکس، ویدیو و… ایجاد می شود و سعی بر این دارد که با دادن نشانه هایی حس کنجکاوی را راجع به محصول در بیننده بیدار کند. تیزر تبلیغاتی عموماً به صورت خلاصه بیان می شود و مطالب کاملی را در اختیار بیننده قرار نمی دهد و در واقع می خواهد که ذهن بیننده را تا زمان رونمایی کامل از محصول یا خدمات، درگیر سازد. در این بخش از تبلیغات، اطلاعات مختصری به شما ارائه شده است که نمی دانید قرار است محصول مورد نظر چگونه شود و یا قرار است چه اتفاقی بیافتد و اینکه کارایی محصول به چه صورت است.

انواع تیزر

تيزر-معرفي-بازي-2

• تیزر رئال

به تیزرهایی که در مکان واقعی با انسان های واقعی به صورت فیلم ارائه می شود و به صورت عینی محصول را نشان می دهد، تیزر رئال می گویند. عموما تیزر های رئال استوری لاین یا خط داستانی مشخصی را دنبال می کنند و در واقع سعی دارند پیامی خاص به بیننده بدهند. برای این که بهتر متوجه شوید که تیزر رئال چیست، می توانید تبلیغات تلویزیونی را در نظر داشته باشید که عموما برخی از افراد برای تبلیغ محصول خود، یا با یکدیگر شروع به مکالمه می کنند و یا ویژگی محصول خود را توضیح می دهند و این تیزرها معمولا برای قشر خاصی ساخته نمی شوند و برای سنین مختلف مناسب است.

از نمونه تیزرهای تبلیغاتی رئال می توان به عنوان نمونه به تبلیغات محصولات اویلا اشاره کرد که عموما واقعیتی را در خانواده هایی که دور هم جمع شده اند و مشغول به خوردن غذا هستند، نشان می دهد و تمرکز اصلی آن بر روی نشان دادن محصول مورد نظر است.

• تیزر انیمیشن

تیزر انیمیشن نوعی از تیزر گرافیکی است که توسط نرم افزارهای کامپیوتری در قالب انیمیشن ساخته می شود و شخصیت های داستان و فضا کاملاً غیر واقعی و کارتونی هستند. این دسته از تیزرها معمولا برای تبلیغ اسباب بازی، معرفی بازی یا در کل محصولاتی که با کودکان و نوجوانان در ارتباط است به کار می رود.

• تیزر رئال انیمیشن

این دسته از تیزرها همان طور که از اسمش پیداست، ترکیبی از تیزر رئال و تیزر انیمیشن می باشد، به این صورت که تصاویر کاریکاتوری از اشخاص حقیقی را به نمایش می گذارد. این نوع از تیزر ها برای به نمایش گذاشتن تبلیغات خوراکی و یا خدمات آموزشی برای کودکان و نوجوانان به کار می رود. به طور مثال می توان تبلیغات برند محصولات چی توز را مثال زد که بیشتر تمرکز آن بر این روش تیزر است.

کاربرد های تیزر

تيزر-معرفي-بازي-1

تیزر تبلیغاتی در موارد بسیاری به کار برده می شود که در ادامه به بعضی از معمول ترین مکان های نمایش تیزر اشاره می کنیم.

سخن پایانی

هر کسب و کاری برای معرفی محصولش، نیاز به یک تبلیغ مناسب دارد. اما توجه داشته باشید که تبلیغات نیز استراتژی های مخصوص به خودش را دارد و تنها با ساخت یک ویدیو تبلیغاتی و تکثیر آن بدون استراتژی، نمی توان انتظار داشت که تبلیغات نتیجه بخشی را ارائه دهیم. در واقع هر برندی نیاز دارد که ذهن مشتری را از قبل برای محصول و خدماتش آماده کند و در او هیجان و کنجکاوی برای خرید ایجاد کند. تیزر تبلیغاتی یکی از معمول ترین و بهترین روش های ایجاد هیجان در مشتری است که هم نام برند محصول را در ذهن او نهادینه می کند و هم سبب فروش بیشتر محصول و خدماتش می شود. همچنین کاربرد بسیاری در ساخت تیزر برای معرفی بازی ها دارد.

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با شماره ۰۹۱۳۰۰٧٧۹۱۳ يا شماره ۹۱۰۱۰۶۲۰ – ۰۳۱ تماس حاصل فرمایید و یا به نشانی info@webwhite.ir ایمیل بزنید تا در کمترین زمان حداکثر 24 ساعت به صورت کاملاً حرفه ای کارشناسان ما به سوالات شما پاسخ بدهند.

ممنون که تا پایان ما را همراهی کردید.

چند نكته كليدي كه شما در اين مقاله فرا گرفتيد:

ساخت تیزر معرفی بازی

تبلیغات، یکی از اصولی ترین عناصر شناخته شده در میان مشتریان است. می توان گفت که داشتن یک تیزر تبلیغاتی علی الخصوص برای محصولات و خدمات جدید همانند سکوی پرتاب است. در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی، عرصه ی تبلیغات از شکل سنتی به شکل بصری در شبکه های تصویری محبوبیت بسیاری پیدا کرده است.

تیزر چیست؟

تیزر تبلیغاتی نوعی از آگهی است که قبل از این که مخاطب آگاهی کاملی از محصول داشته باشد، به صورت عکس، ویدیو و... ایجاد می شود و سعی بر این دارد که با دادن نشانه هایی حس کنجکاوی را راجع به محصول در بیننده بیدار کند.

انواع تیزر

تیزر تبلیغاتی رئال، تیزر تبلیغاتی انیمیشن، تیزر تبلیغاتی رئال انیمیشن

کاربرد تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی در موارد بسیاری به کار برده می شود.

سفارش خدمات تيزر

[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دريافت مشاوره رايگان

به مشاوره نياز داريد؟

پس از تکمیل و ارسال فرم ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

09130077913