طراحي آگهي تبليغاتي

طراحی آگهی تبلیغاتی

زمان مطالعه: 5 دقیقه

[کل: 1 میانگین: 5]

 

در حال حاضر از هر سو به جهان نگاهی بیندازیم متوجه می شویم که تعداد بسیار زیادی تبلیغ در پیش رو ما قرار گرفته است و به طور تقریبی به اطراف خود که توجه می کنید اثری از تبلیغات برای یک محصول یا خدمات خاص می بینید. آیا تا به حال از خود پرسیده اید چه چیزی باعث شده تا به این حد تبلیغات تاثیر بسیار زیادی بر روی ما بگذارند و ما را با روشی حرفه ای ترغیب به استفاده از خدمات و خرید محصولات بکنند؟ و با این وجود که بدون شک همه شرکت ها و کسب و کارها از تبلیغات استفاده می کنند اما چه چیزی باعث شده که برخی از آن ها از بقیه متمایز شوند؟ در اصل ما می دانیم که نکاتی مانند طراحی آگهی تبلیغاتی حرفه ای، زمان انتشار آن، بررسی اصول تبلیغ نویسی، حتی در نظر گرفتن نیازهای مشتریان و… در این زمنیه بسیار مهم است و باید مورد توجه قرار بگیرد. در نتیجه شما با رعایت کردن آن ها می توانید مانند برخی از کسب و کارهای دیگر، کسب و کار خود را از بقیه متمایز کنید. در این لحظه تیم فوق حرفه ای وب وایت قصد دارد شما را با نکاتی در مورد تبلیغات هدفمند آشنا کند، پس در نتیجه با ما همراه باشید تا در اعماق این موضوع برویم و موضوعات را از دید صحیح بنگریم.

  طراحي آگهي تبليغاتي...  

چرا آگهی تبلیغاتی مهم است؟

اثرات تبلیغات در کسب و کار بر هیچ کسی پوشیده نیست ولی در بعضی از مواقع صاحبان کسب و کار آن را در نظر نمی گیرند و اهمیت زیادی به آن نمی دهند و برای این کار دلایلی بسیاری دارند. برای مثال بعضی از آن ها به فکر کم کردن هزینه ها و نگه داشتن سرمایه هستند ولی تا به حال به این فکر کرده اید که تبلیغات می تواند مانند یک دریچه برای پیشرفت عمل کند زیرا شما با تبلیغات در اصل سرمایه گذاری می کنید. اما شاید باز هم این موضوع را منکر شوید ولی در ادامه به شما ثابت خواهیم کرد تبلیغات می تواند سود را شما را چندین برابر افزایش دهد و سرمایه تان را به شما بازگرداند. همچنین کارشناسان مربوط به بازاریابی معتقد هستند که تبلیغات به عنوان ستون فقرات بازاریابی محسوب می شوند و به طور کلی تبلیغات روشی هدفمند و به حقیقت یک ارتباط منظم به شمار می آید. این هدف در حالتی پدید می آید که با شیوه های هدفمند و خلاقانه اجرایی شود و مخاطبان و مشتریان واقعی را جذب و ترغیب به استفاده از محصول و یا خدماتی کند.

در حقیقت تبلیغات بر ضمیر ناخودآگاه افراد تمرکز می کند و تاثیرات بسیاری را بر روی آن ها می گذارد. این تاثیرات تدریجی و نامحسوس می توانند تاثیرات فوق العاده ای را در مرور زمان بر روی مخاطبان بگذارند و کسب و کار شما را از نظر سوددهی به بالاترین درجه برساند. شاید در ابتدا تغییرات کوچکی را در کسب و کار خود مشاهده کنید ولی با مرور زمان این تغییرات به چشم می آیند و آشکار می شوند.

  طراحي آگهي تبليغاتي...  

به چه دلیلی در هر کسب و کار به تبلیغات و طراحی آگهی نیاز داریم؟

تبلیغات بر روی معرفی و افزایش میزان فروش تاثیر بسیار زیادی دارد و مزیت های بسیار فوق العاده ای برای کسب و کار شما دارند. امروزه شرکت ها و برندهای مختلف برای اینکه بتوانند مخاطبان بسیاری را به خود جذب کنند از تبلیغات پی در پی و حرفه ای استفاده کردند و جایگاه خود را درجه ای رسانده اند که هر روز بیشتر از دیروز در بازار مستحکم تر می شوند. در ادامه قصد داریم برخی از مزیت های تبلیغات را با هم مرور کنیم:

گسترده شدن بازار

تبلیغات به صاحبان کسب و کار این امکان را می دهد که بتوانند در بازار فروش محصولات خود را گسترش دهند. همچنین تبلیغ باعث پیدایش بازارهای جدید برای محصولات شما می شود و به صورتی است که بازارهای موجود را نیز حفظ خواهد کرد. علاوه بر این، تبلیغات هدفمند و حرفه ای نقش مهمی در ایجاد ارتباط میان محصولات و مشتریانی که از آن ها دور هستید، دارند و در نتیجه می توانند این مشکل شما را حل کنند.

افزایش فروش نسبت به قبل

تبلیغ مناسب و اصولی امکانی را برای شما فراهم می آورد تا بتوانید نسبت به قبل فروش بیشتری داشته باشید و تاثیر مثبتی بر روی کسب و کار خود بگذارید. به عبارت دیگر با استفاده از این روش می توانید فرایند فروش خود را آسان تر کرده و برای فروش محصولات هر بخش، تبلیغات مربوطه ای پیاده سازی کنید. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که هر تبلیغی نمی تواند زمینه ای برای فروش باشد و تبلیغاتی که به صورت هدفمند طراحی شوند، می توانند کسب و کار شما را در این مسیر پرچالش هدایت کنند و به موفقیت برسانند.

کیفیت محصولات به طرز چشمگیری بالاتر می رود

امروزه محصولات مختلفی با نام های تجاری گوناگون ظاهر می شوند ولی چه چیزی باعث می شود که ما به برخی از آن ها اعتماد کرده و آن ها را به بقیه ترجیح دهیم؟ و یا به عبارتی به آن ها اعتماد کنیم و محصولاتشان را استفاده کنیم؟ تصور کنید شما محصولاتی را با کیفیت و قیمت مناسب تولید و عرضه می کنید و در مرحله بعد قصد دارید آن ها را به فروش برسانید. در این صورت تنها راهی که به نظرتان می رسد، تبلیغات است زیرا با این روش قصد دارید اطمینان مخاطبان را نسبت به محصولات خود جلب کنید و برای موفق شدن در این راه تلاش می کنید که روز به روز کیفیت محصولات خود را بالا ببرید و از رقبای خود عقب نمانید.

  طراحي آگهي تبليغاتي.  

در چه حوزه هایی می توان آگهی های تبلیغاتی را پیاده سازی کرد؟

طراحی آگهی تبلیغاتی در شبکه ی اجتماعی اینستاگرام

اینستاگرام یکی از رسانه های مجازی پرکاربرد و مهم است که با استفاده از آن می توان آگهی های تبلیغاتی را به صورت متن، عکس و ویدیو ارسال و منتشر کرد. این شبکه کاربران بسیار زیادی را در سراسر جهان به یکدیگر وصل کرده و در کشور ایران نیز بسیاری از افراد از اقشار گوناگون و با شرایط متفاوت در آن حضور دارند.

طراحی آگهی تبلیغاتی در تلگرام

همه ما می دانیم شبکه اجتماعی تلگرام در ایران مشکلاتی زیادی دارد اما این نقطه ضعف به هیچ وجه دلیلی برای عدم حضور افراد نداشته و هیچ محدودیتی را به وجود نیاورده است و کاربران زیادی در آن فعال هستند. تلگرام امکان ایجاد صفحات اجتماعی و گروه ها را با موضوعات مختلف به کاربران می دهد که این قابلیت توانسته تعداد زیادی از افراد را کنار هم جمع کند. بنابراین اگر قصد دارید آگهی تبلیغاتی را در فضای مجازی منتشر کنید حتما برای یک بار هم که شده تلگرام را امتحان کنید.

آگهی های تبلیغاتی با استفاده از ایمیل

یکی از روش های رایج در تبلیغات استفاده از ایمیل مارکتینگ می باشد و به این شکل است که پس از طراحی آگهی تبلیغاتی به تعداد زیادی از آدرس های الکترونیکی افراد و شرکت ها ایمیل ارسال می شود.

ارسال پیامک روشی بدون طراحی گرافیکی

در این روش آگهی تبلیغاتی تمامی محتوا نوشتاری می باشد و در آن نیازی به طراحی گرافیکی ویژه نیست. اما باید متن های مناسبی توسط مشاوران خبره بازاریابی و تبلیغات ایجاد شود.

از دیگر روش های طراحی آگهی تبلیغات می توان به استفاده از بروشور و تراکت، بنر و بیلبورد های محتوا محور و فیسبوک اشاره کرد.

سخن پایانی

در این مطالب سعی کردیم اهمیت آگهی تبلیغاتی را برای شما ثابت کنیم و راه های استفاده از این ابزار را نیز ذکر کنیم. در نهایت اگر قصد دارید طراحی آگهی تبلیغاتی را به ما بسپارید، وقت را از دست ندهید و با مشاوران ما در این زمینه صحبت کنید تا آن ها به شما کمک کنند و بهترین راه را برگزینند.

 

[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتيباني سايت در اصفهان

به مشاوره نياز داريد؟

پس از تکمیل و ارسال فرم ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

09304852006