طراحی سایت برای استارت آپ

طراحی سایت برای استارت آپ در اصفهان

زمان مطالعه: 5 دقیقه

[کل: 2 میانگین: 5]

 

استارت آپ ها مشاغل نوپایی هستند که تازه فعالیت خود را در زمینه ی کسب و کار شروع کرده اند و با توجه به دیجیتالی شدن روزافزون مشاغل نیاز استارت آپ ها به سایت افزایش پیدا می کند. استارت آپ ها برای معرفی خود به مخاطبینشان نیاز به سایتی دارند تا در ابتدای کار خود فعالیت اصولی خود را راه اندازی کنند. کسب و کار ها اصولا با ایده ای نو و تازه مشغول استارت آپ ها (start up) به معنی کارآفرینی به روش مدرن می باشد. کسب و کار نوپا (A New Business) شما یا استارت آپ شما احتمالا به این صورت است که فرد یا افرادی که توانایی ارائه ی خدماتی رادارند خدمات خود را به صورت آنلاین و یا آفلاین ارائه می دهند که معمولا در این دوره به دلیل زیاد شدن تقاضا و استفاده ازاینترنت ارائه ی خدمات آنلاین پیشنهاد مناسب تری است و هم چنین روش آنلاین هزینه ی کمتری برای شما دارد. بنابراین چون ارائه ی خدمات صاحبان کسب وکار از طریق وب سایت آن ها صورت می گیرد باید توجه ویژه ای به آن داشته باشید.

استارت آپ ها به این خاطر که براساس ایده ای خلاقانه شکل گرفته اند  و ارائه خدماتشان به صورت دورکاری و از طریق سایت اتفاق می افتد بنابراین داشتن سایت برای چنین کسب و کارهایی بسیار ضروری است. سایت ارائه ی خدمات را به کاربران آسان می کند و شما می توانید در همه ی زمان ها با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و با توجه به نظرات، پیشنهادات و انتقادات سایت خود، اقدام به ارتقای سایت خود کنید.

قبل از پرداختن به این موضوع که چه عواملی باعث شکست در استارت آپ ها می شود می خواهیم یه تعریفی جامع و دقیقی داشته باشیم از استارت آپ که ببینم واقعا شرکت نوپا چی هست!

تعریف استارت آپ توسط سازمان مرکز (ussba): 

کسب و کاری که فنداسیون آن براساس تکنولوژی و دنیای دیجیتال پایه ریزی شده است.

تعریف استارت آپ توسط استیو بلنک:

شرکت نوپا و سازمانی که قابل گسترش و مقیاس پذیر باشد.

تعریف وب وایت از استارت آپ چیست:

استارت آپ (start up) یا کسب و کار نوپا به پروژه های گفته می شود که در جریان آن یک ایده خام عملی میشود و سرانجام به یک کسب و کار و موفقیت ختم خواهد شد.

10 موردی که موجب شکست استارت آپ شما می شود

طراحی سایت برای کسب و کار های نوپا و استارت آپ های تازه تاسیس

 1. عدم نیاز بازار

یعنی شما کسب و کاری راه اندازی کنید که با نیاز های بازار روز هم خوانی نداشته باشد و این مورد از دسته مهم ترین عوامل پیروزی یا شکست یک استارت آپ است.

 1. کمبود بودجه

کمبود بودجه به دو صورت می تواند به استارت آپ شما صدمه وارد کند. 1- سرمایه ی مناسب برای راه اندازی استارت آپ خود را نداشته باشید. 2- بودجه ی خود را درست مدیریت نکنید.

 1. تیم نامناسب

شما برای راه اندازی یک استارت آپ نیاز به یک تیم متخصص و با انگیزه و فعال دارید.

 1. خارج شدن از استارت آپ

بسیاری از استارت آپ ها بعد از رسیدن به نقطه ی دلخواه دیگر دست روی دست می گذارند و به تحلیل رقبای خود نمی پردازند.

 1. قیمت گذاری نامناسب

هیچ مشتری ای در ابتدای کار برای محصولی حتی با کیفیت هزینه ی زیادی صرف نمی کند پس لازم است بعضی از محصولات شما درست قیمت گذاری شوند تا موجب اعتماد مشتریان و خرید محصولات گران تر شما شود.

 1. محصول ضعیف

اگر در طول فعالیت خود محصول شما هیچ پیشرفتی نکند و برای مشتریان خود جذابیت نداشته باشد خود می تواند عاملی باشد که موجب شکست کسب و کار شما می شود و شما مداوما باید در حال نوآوری و پیشرفت محصولات خود کنید.

 1. نداشتن یک استراتژی

هر کسب و کار نوپا یا شرکت نوپای  برای پیشرفت خود نیاز به یک برنامه و راه و روشی دارد که بتواند مطابق با آن گام بردارد و  پیشرفت کند.

 1. تبلیغات نامناسب

تبلیغات در کسب و کار شما اهمیت بسیار زیادی دارند و اگر شما بهترین محصولات را تولید کنید اما توانایی فروش آن ها را نداشته باشید به زودی زود کسب و کار شما شکست خواهد خورد چرا که نمی توانید فروشی انجام دهید. پس باید به این نکته توجه داشته باشید که چه زمانی و در کجا ها تبلیغات انجام می دهید.

 1. توجه نکردن به نظر مشتری

امروزه توجه به نظرات مشتری از دسته خدمات یک کسب و کار نوپا به حساب می آید و اگر شما نتوانید توجه مشتریان را به خود جلب کنید نه تنها که مشتریان قبلی خود را از دست می دهید بلکه مشتریان دیگر هم که در آینده قرار بوده داشته باشید از دست خواهید داد و این خود موجب شکست کسب و کار شما می شود.

 1. زمان نا مناسب معرفی محصول

فقط ساختن و معرفی یک محصول مد نظر بازار کالا نیست بلکه شما باید بدانید که چه زمانی تبلیغات خود را انجام می دهید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.

چه مواردی در طراحی استارتاپ ها مهم و ضروری است؟

 • در نظر داشته باشید که استفاده از سایت و بهره مندی از خدمات آن، خیلی راحت می شود
 • به سادگی می توان از مخاطبان نظر سنجی کرد و بازخورد هر یک از آن ها را مورد بررسی قرار دهیم
 • هم چنین می توان، پشتیبانی از خدمات را به مشتریان ارائه کرد

سایت در این جا چه کاربردی می تواند داشته باشد؟

با توجه به این که استارتاپ ها مشاغل جدید و نوپایی هستند، با توجه به ایده های خلاقانه شکل گرفته است و خدماتی که ارائه می دهند، از طریق سایت مربوط به کسب و کار مورد نظر می باشد. در نتیجه برخورداری از سایت برای چنین کسب و کار هایی ضروری است.

تیم طراحی وب وایت پیشرو در زمینه طراحی سایت در اصفهان

 یکی از خدماتی که در سال های اخیر رشد زیادی هم کرده است طراحی استارت آپ بوده است و تیم وب وایت تیمی حرفه ای در خصوص زمینه طراحی سایت و ارائه ی خدمات در خور استارت آپ ها می باشد.

با توجه به توسعه ی چند سال اخیر و افزایش ضریب استفاده از اینترنت در زندگی امروزی استفاده از ابزار های آنلاین برای توسعه کسب وکار رشد به سزایی داشته است و بازار ایران بستری مناسب برای کسب درآمد با سود بالا جهت سرمایه گذاری می باشد. اعتماد در خرید و فروش های اینترنتی با ورود فروشگاه های اینترنتی و سایت های نیازمندی و آگهی و… افزایش یافته است. اعتمادی که در بستر خرید و فروش های اینترنتی به وجود آمد باعث شد بسیاری از سرمایه گذاران داخلی و خارجی بسیاری با ورود سرمایه های خود در بستر آنلاین اقدام به طراحی استارت آپ در زمینه های مختلف کنند و تیم با سابقه ی طراحی وب سایت وب وایت در سراسر کشور و حتی کشور های اروپایی و آسیایی فعالیت کرده است و تاکنون بیش از 100 استارت آپ را راه اندازی کرده است و این تیم در طراحی های خود نیاز صاحبان مشاغل را در نظر گرفته و به بهترین نحو ممکن به معرفی خدمات خود می پردازد. ما همواره تلاش می کنیم تا پروژه هایی کاملا اختصاصی را راه اندازی کنیم و به عنوان رشد دهنده کسب و کار شما در رقابت با رقبایتان در کنار شما باشیم.

اگر ایده ای نو در سر دارید و می خواهید آن را به عنوان شروع یک تجارت در بستر آنلاین راه اندازی کنید تیم طراحی وب وایت در کنار شما خواهد بود و تیم طراحی وب وایت می تواند در طراحی استارت آپ در انواع زمینه های وب و اپلیکیشن در کنار شما باشد و پروژه های شما را از فاز شناخت و ایده پردازی تا فاز های طراحی و برنامه نویسی به صورت کاملا حرفه ای و اختصاصی پیاده سازی کند و در طول زمان نتیجه گیری شما همواره به عنوان پشتیبان همراه و کنار شما خواهد بود.

برای کسب  اطلاعت بیشتر در جهت طراحی سایت برای استارت آپ با شماره زیر تماس حاصل فرمائید

09304852006

نویسنده: مریم چراغی

منبع: webwhite.ir

این مطالب را هم حتما بخوانید

[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دريافت مشاوره رايگان

به مشاوره نياز داريد؟

پس از تکمیل و ارسال فرم ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

09130077913