طراحی سایت شرکتی.

طراحی سایت شرکتی

زمان مطالعه: 5 دقیقه

[کل: 1 میانگین: 5]

در روزگاری نه چندان دور، یک شرکت فقط به داشتن مکان فیزیکی خود اعتبار داشت و مهم ترین چیز، داشتن یک دفتر بود. امروزه هم همینطور است و همچنان داشتن یک مکان فیزیکی برای یک شرکت بسیار مهم است اما مهم تر از آن داشتن یک سایت شرکتی است. طراحی سایت شرکتی برای هر سازمانی از مهم ترین کارهاست و اگر آن را نادیده بگیرید، همان اعتبار کمی را هم که دارید، از دست خواهید داد. اولین قدم در راه تاسیس یک شرکت مهم و معتبر، طراحی وب سایت مخصوص به همان شرکت است. سایت شرکتی به منزله ی یک پایگاه قدرتمند برای ارائه ی خدمات، معرفی و پشتیبانی شرکت می باشد. اینترنت بستر مناسبی است تا شرکت های مختلف در آن با داشتن چنین پایگاهی، به قدرت نفوذ و مطرح شدن برند خود بپردازند. به واسطه ی وجود اینترنت و وب سایت های شرکتی، واحدی جداگانه در شرکت ها شکل گرفته است که به واحد دیجیتال مارکتینگ شهرت دارد. این واحد مانند واحد امور مالی یا واحد تحقیق و توسعه و دیگر واحدهای شرکتی، بسیار با اهمیت است. اگر صاحب کسب و کار هستید و می خواهید کسب و کارتان را با ثبت شرکت آغاز کنید، خواه ناخواه باید به سراغ طراحان سایت های شرکتی رفته و برای خود سایت داشته باشید. این کار از هر نظر به نفع شماست. در طراحی سایت شرکت باید یکسری نکات بسیار مهم را رعایت کنید. ما در این مقاله برای شما طلایی ترین نکات در طراحی و داشتن سایت را مطرح می کنیم:

داشتن هدف، مهم است: شما باید هدف تان از داشتن یک وب سایت شرکتی مشخص و واضح باشد. چه بسیارند شرکت هایی که وب سایت شرکتی دارند اما پشتیبان ندارند و حتی ماه ها و سال هاست که آپدیت نشده اند. این شرکت ها هنوز طعم داشتن وب سایت و ارائه خدمات از طریق آن را نچشیده اند. اما رفته رفته همین ها هم مجبور می شوند که خدماتشان را در وب سایت ارائه کنند. پس باید هدف تان را مشخص کنید.

باید همیشه و در همه حال وب سایتتان به روز باشد.

هرگز نباید ادمین و پشتیبان سایت تان را فراموش کنید باید یک نفر مخصوص این کار استخدام کنید.

سایت شما باید از نظر فنی و ساختاری کاملا بدون نقص باشد. یعنی نام دامین و هاست و سرور و نوع قالب و … در آن کاملا مناسب باشد.

اگر متخصص نیستید، هرگز هیچ کجای سایت تان را خودتان طراحی نکنید. عده ای با داشتن دانش کم در این زمینه خودشان اقدام به طراحی می کنند و وقتی یک نفر وارد سایت می شود، کاملا مشخص است که توسط یک فرد غیر حرفه ای طراحی شده است. طراحی سایت شرکتی را به دست متخصصان بسپارید.

نکات مهمی که به اعتبار شرکت شما می افزاید را هم فراموش نکنید. مثلا داشتن یک لوگوی جذاب. وب سایت شرکتی بدون داشتن لوگوی با مفهوم، ارزش چندانی ندارد.

اهرم سلسله مراتبی بصری را در صفحات وب سایت رعایت کنید.

رنگ سازمانی در طراحی سایت شرکتی، خیلی مهم است.

قالب حرفه ای و شخصی برای سایت تان تهیه کنید.

سعی کنید تصاویر بسیار با کیفیت و مفهوم دار برای سایت تان انتخاب کنید.

دائما با مخاطبان سایت در تعامل باشید.

نظرات کاربران بسیار مهم است و می تواند شما را در پیشرفت کاری سوق دهد.

نکات بسیار زیادی نیز وجود دارد که اگر در اینترنت سرچ کنید یا از متخصصان بپرسید، به شما خواهند گفت. این نکات کم نیستند اما در اینجا فقط به ذکر مهم ترین های آن اکتفا کردیم.

چرا برای یک سازمان و شرکت، داشتن سایت مهم است؟

چرا سئو کلاه سفید ارزش صرف زمان دارد؟

شرکت ها و سازمان ها حتی اگر خصوصی نباشند هم باید سایت شرکتی داشته باشند. اهمیت داشتن یک وب سایت شرکتی به قدری بالاست که اعتبار یک شرکت را امروزه با وجود یک وب سایت می سنجند. دولت الکترونیک خیلی سال است که در دنیا اجرا شده و در ایران هم غریب 15 سال از اجرای آن می گذرد. اما در این 15 سال کمی سرعت همه گیر شدن آن، پایین آمده است. یکی از اقدامات اجرایی در دولت الکترونیک، استفاده ی شرکت ها و سازمان های خصوصی و دولتی از بستر اینترنت می باشد. تمامی شرکت ها موظف به داشتن سایت هستند و حتی برای گرفتن مجوزات لازم برای ثبت شرکت، باید سایت اینترنتی داشته باشند. از مزایای داشتن یک سایت شرکتی برای سازمان ها، می توان به تعامل با مخاطبان و مشتریان اشاره کرد. در دنیای ارتباطات و در عصری که همه به واسطه ی اینترنت با هم در ارتباط هستند، خیلی خنده دار خواهد بود که مخاطبان و مشتریان یک سازمان یا شرکت بخواهند مسافت طولانی را طی کنند و برای انجام کار کوچک اداری، به شرکت بروند یا اینکه ساعت ها پشت خطوط تلفن های دائما اشغال، منتظر بمانند. پس وجود یک سایت برای یک شرکت، از واجب ترین کارها و اقداماتی است که باید حتما انجام شود.

چه وب سایتی برای یک شرکت مناسب تر است؟

چرا سئو کلاه سفید ارزش صرف زمان دارد؟

شرکت ها تقسیم بندی خاصی دارند. در ایران 4 دسته شرکت وجود دارد :

هر کدام از این شرکت ها با توجه به فعالیت خود می توانند یک وب سایت مختص به خودشان را داشته باشند.

این شرکت ها با توجه به خدمتی که ارائه می دهند باید از قالب وب سایت های خدماتی استفاده کنند. مثلا قالب های فروشگاهی.

این شرکت ها قالبی پیچیده تر و سایتی پر هزینه تر می خواهند زیرا تمامی فعالیت های فروش خود را باید از این طریق ارائه کنند.

این شرکت ها هم مانند شرکت های صنعتی باید به معرفی شرکت بپردازند و نهایتا یک قسمت کوچک برای فروش داشته باشند.

سخن پایانی

اینکه چه شرکتی داشته باشید و موضوع فعالیت آن چه باشد مهم نیست. مهم این است که به این درک برسید که باید برای شرکت خود سایت داشته باشید. آژانس دیجیتال مارکتینگ وب وایت با داشتن متخصصان حرفه ای در حیطه ی طراحی سایت می تواند بهترین و مناسب ترین سایت شرکتی را برای شما طراحی کنند.

شما همراهان همیشگی و عزیز می توانید برای دریافت مشاوره ی رایگان و کاربردی در زمینه ی طراحی سایت با شماره تلفن 91010620-031 و یا با شماره همراه 09304852006 تماس حاصل فرمایید و یا به نشانی info@webwhite.ir ایمیل بزنید و يا به صفحه مشاوره رايگان رفته و فرم درخواست را پر كنيد تا کارشناسان ما در اولین فرصت به شما مشاوره ی تخصصی و رایگان ارائه دهند. همچنین اگر انتقاد یا پیشنهادی در مورد این مقاله دارید و یا نکته ای در مورد طراحی سایت شرکتی می دانید که ما در این مقاله ذکر نکرده ایم، خوشحال میشویم در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

ممنون که تا پایان ما را همراهی کردید.

چند نكته كليدی كه شما در اين مقاله فرا گرفتيد:

طراحی سایت شرکتی برای تمامی شرکت ها امری مهم است :

یک شرکت چه در مقام شخص و خصوصی و چه به صورت دولتی اداره شود، داشتن سایت برای خدمات رسانی بهتر و قوی تر، یکی از مزایای آن شرکت است.

طراحی سایت شرکتی باید توسط متخصصان انجام گردد :

شاید بتوان با دانش کمی از طراحی سایت، یک سایت شرکتی ایجاد کرد اما بهتر است این کار مهم را به متخصصان این کار بسپارید تا کوچکترین خطا و باگ در آن بررسی گردد.

وب سایت شرکتی باید در بر گیرنده ی موضوع فعالیت شرکت باشد :

اگر مطالبی که در وب سایت منتشر می کنید در برگیرنده ی مسائل و فعالیت شرکت نباشد، بازدیدکنندگان آن کم خواهد شد.

حرفه ای بودن سایت از درون آن مشخص است :

برای حرفه ای شدن سایت تان باید حتما رنگ سازمانی و لوگو داشته باشید. همچنان یک پشتیبان حرفه ای برای این کار بسیار ضروری است.

سفارش طراحی سایت شرکتی

[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دريافت مشاوره رايگان

به مشاوره نياز داريد؟

پس از تکمیل و ارسال فرم ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

09130077913