طراحي سايت همكاري در فروش

طراحی سایت همکاری در فروش

زمان مطالعه: 5 دقیقه

[کل: 0 میانگین: 0]

امروزه طراحی سایت همکاری در فروش، به یکی از موضوعات اساسی برای فروشندگان تبدیل شده، چرا که با توجه به فراهم شدن بستر خرید اینترنتی و آنلاین و افزایش تمایل مشتریان به این سبک خرید، تبلیغات و بازاریابی هم باید به این روش انجام پذیرد. پس شما هم برای رقابت با دیگر همکاران خود در عرصه ی فروش، باید محصولات خود را به صورت اینترنتی به فروش برسانید. برای این کار اصلا نگران نباشید چون گروه تبلیغاتی وب وایت شما را از ابتدا تا انتهای این کار همراهی می کند و شما را در راه رسیدن به اهدافتان یاری می کند.

 

سایت همکاری در فروش چیست؟

طراحی سایت همکاری در فروش سیستم های همکاری در فروش به این صورت است که یک سایت اقدام به فروش محصولات دیگر سایت ها می کند. یکی از دلایل رونق سایت های همکاری در فروش، تمرکز بر روی یک فعالیت است. این نوع سایت ها نیازمند برنامه نویسی، گرافیک، سئو، در حد حرفه ای و با حد و اندازه های یک سایت کشوری و یا حتی بین المللی می باشد. همکاری درفروش، اخیرا به یکی از ایده‌های پول‌ساز آنلاین تبدیل شده است. البته بازاریاب ها و ویزیتور ها هم، نمونه ای از همکاری در فروش به سبک سنتی است که هنوز هم این روش بازاریابی را مشاهده می کنیم ولی با توجه به پیشرفت تکنولوژی، امروزه بازاریابی ها به شیوه ی سنتی دارند جای خودشو به سایت های همکاری در فروش می دهند و شما در منزل هم امکان انجامش را دارید. البته حتما لزومی ندارد، با صاحب یک سایت یا فروشگاه اینترنتی گسترده و شناخته شده کار کنید. هر فروشگاه و هر کسب و کار متوسط و کوچکی هم امکان انجام این کار را دارد. به علاوه اینکه، حتی با کمک کانال‌ تلگرام و پیج‌ اینستاگرام نیز می‌توانید، در سیستم همکاری در فروش شرکت داشته باشید و از آن کسب درآمد کنید. اگر گمان می کنید که سایت های همکاری در فروش سایت هایی بسیار ساده برای درآمد زایی هستند باید بدانید که مدیران این سایتها باید توانایی بازاریابی بالایی داشته باشند. چرا که اگر مشتریان در سیستم همکاری در فروش شما عضو شوند و نتوانند محصولات خود را به فروش برسانند، دیگر به سایت شما اعتماد نخواهند کرد.

اهمیت همکاری در فروش “طراحی سایت”

 1. همکاری در فروش، هزینۀ خاصی برایتان ندارد
 2. برای کسب درآمد از همکاری در فروش، به‌ جز یک سایت یا اکانت شبکه اجتماعی به ابزار دیگری نیاز نیست.
 3. مسئولیت ارائه پشتیبانی را ندارید
 4. این مورد یکی از مهم‌ترین مزیت‌های سیستم همکاری در فروش برای صاحبان وب‌ سایت‌ و شبکه اجتماعی است. سایت همکاری در فروش برای پاسخ‌گویی به کاربران، باید راجع به محصولات خود اطلاعات کافی داشته باشد. اما در این سیستم وظیفه ی پشتیبانی مشتریان به عهده خود فروشنده اصلی خواهد بود، نه شما.
 5. به زمان و تخصص زیادی نیاز ندارید
 6.   طراحی سایت همکاری در فروش یک روش و تمرین عالی برای شروع کسب درآمد از سایت یا فروشگاه اینترنتی است. برای این کار فقط کافیست در یک زمینه مشخص، محتوای با کیفیت و سئو شده تولید کنید.
 7. تخصصی، ساده‌تر از فروشگاه عمومی است
 8. کار کردن روی سئوی یک فروشگاه عمومی با تنوع زیاد محصولات و خدمات، نیاز به هزینه، زمان و انرژی زیادی دارد؛ اما در طراحی سایت همکاری اگر تمرکزتان روی یک محصول خاص باشد، نتیجه ی بهتری می‌گیرید و خیلی سریع‌تر جزء چند نتیجه بالای گوگل قرار خواهید گرفت.
 9. شرکت‌های وابسته، اعتبار شما را بالا می‌برند
 10. درطراحی سایت همکاری در فروش، مشتریان با فهمیدن ارتباط شما با فلان فروشگاه بزرگ، با اعتماد کامل از شما خرید می‌کنند. کسب این اعتبار و شناخته شدن در آینده، شما را جلو می‌اندازد.
 11. ترافیک ورودی سایت یا پیج شما بیشتر می‌شود
 12.  باطراحی سایت همکاری درفروش، هر کدام از سایت‌ها یا صفحاتی که محصول یا خدمات شما را ارائه می‌دهند، کاربر را با یک لینک به سایت یا پیج شما هدایت می‌کند. به این ترتیب، هر چه تعداد سایت‌هایی که به شما لینک می‌دهند، بیشتر باشد، شانس بیشتری برای گرفتن ترافیک و ورودی و بهبود رتبه دارید. در ضمن اگر شما وقت مدیریت چنین سایتی را ندارید، گروه تبلیغاتی وب وایت با داشتن مدیر پروژه های ماهر می تواند کسب و کار شما را در زمینه ی اینترنتی مدیریت کند.
 13. چرا باید برای طراحی سیستم همکاری در فروش سرمایه گذاری کرد
 14. سیستم همکاری در فروش نیازمند هزینه کمتری است و در عوض سود بالاتری دارد.
 15. سایت ها هزینه های بالایی دارند و اگر یک سایت بتواند با هزینه کمتر امکان فروش کلا را برای دیگران فراهم کند به راحتی میتواند سود کلانی کسب کند و مشتریانش نیز سود بالایی خواهند برد.

نیازهای سیستم همکاری در فروش

طراحی سایت همکاری در فروش سیستم های همکاری در فروش که بصورت عامیانه سایت های همکاری در فروش نیز گفته میشوند. برای موفقیت به چندین عامل نیاز دارند که در زیر به بررسی برخی از آن ها می پردازیم.

1- جذب مشتریان به سایت همکاری در فروش

ما همیشه باید به این نکته توجه داشته باشیم که بدون کالا، خریداری نخواهد بود و بدون خریدار نیز، کالایی برای فروش نیست. شکستن این حلقه نیاز به بازاریابی است. واسطه گرها در سایت همکاری در فروش برای این کار راه های مختلفی می توانند ارائه دهند. عرضه کالاهای برند درجه یک در سایت بدون اخذ درصد از صاحبان برند یکی از بهترین این روش ها است که بارها توسط سایت های ایرانی امتحان شده است و موفقیت آن ثابت شده است. بازاریاب های سایت همکاری در فروش به طور حرفه ای برای شکستن این حلقه راه کارهایی متفاوتی انجام می دهند.

2- سئو و بازاریابی محصولات سایت همکاری در فروش

بازاریابی در سایت های همکاری در فروش نیز بسیار حائز اهمیت است. چرا که طراحی یک سایت همکاری در فروش بدون سئو قوی و بازاریابی شبکه ای، بدون فایده است. باید به این نکته توجه داشته باشیم که تهیه ی یک سیستم همکاری در فروش بدون توجه به سئو و بازاریابی مانند خریدن یک خودرو بدون چرخ است. البته باز هم یادآوری می کنم که نیازی به نگرانی در این موضوع نیست چرا که گروه تبلیغاتی وب وایت به شما این اطمینان را می دهد که از ابتدا تا انتهای این راه همراه شما خواهد بود و تمامی راهکار ها را در اختیار شما قرار خواهد داد.

3- محاسبه دقیق میزان سهم هر مشتری

برای طراحی سایت همکاری در فروش باید مطمئن شوید که سایت در قسمت برنامه نویسی حسابداری میزان سهم فروش، بدرستی طراحی شده است. برنامه نویسی حسابداری تحت وب با اینکه به نظر ساده می آید، ولی نیاز به دقت عمل بالایی دارد و در این موضوع هم گروه تبلیغاتی وب وایت با داشتن برنامه نویس های حرفه ای از پس این موضوع به راحتی بر آمده است و نیازی به نگرانی نیست.

سیستم همکاری در فروش سایت زمان تغییر به چه صورت عمل می کند

 1. کسانی که دارای وب سایت هستند و می خواهند از طیق سایت خود کسب در آمد کنند: در این سیستم شما می توانید با درخواست همکاری در فروش به عضویت سیستم مشارکت در فروش در آمده و محصولات سایت زمان تغییر را در سایت زمان تغییر را در سایت خود با استفاده از لینک دارای کد مخصوص خود عرضه کنند.
 2. کسانی که سایت ندارند اما در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و تلگرام و توییتر و فعال هستند و میخواهند از طریق شبکه های اجتماعی کسب درآمد کنند: این سیستم همکاری در فروش سایت زمان تغییر به طوری طراحی شده است که افراد فاقد سایت هم می توانند لینک‌ های کد دار را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذراند و با مراجعه کاربران شبکه های اجتماعی از طریق لینک های که کد دارند به سایت زمان تغییر و خرید کالا، پورسانت فروش مربوطه آن کالا در حساب مشارکت کننده در فروش ثبت شده و در پایان هر ماه مبلغ پورسانت ها به حساب آن ها واریز می شود.

گروه تبلیغاتی وب وایت به شما این اطمینان را می دهد که علاوه بر رعایت همه ی مواردی که در بالا ذکر شد، سایتی را برای شما طراحی کند که با قابلیت های بیشتر به شما این امکان را بدهد که از رقیبان خود پیشی بگیرید و به راحتی محصولات خود را به فروش رسانید.

برای طراحی سایت با شماره تلفن: 09304852006 تماس بگیرید.

همچنین گروه تبلیغاتی وب وایت پس از طراحی سایت در اصفهان برای شما، دو عدد دوره ی آموزشی برای کار کردن با سایت طراحی شده به شما داده می شود و اصلا نگران این موضوع نباشید. گروه تبلیغاتی وب وایت، با ارائه گارانتی به مشتری و استفاده از قالب اورجینال از تم فارست و همچنین با داشتن برنامه نویس های ماهر و زبردست به شما این اطمینان را می دهد که تا موفقیت نهایی در کسب و کارتان در کنار شما خواهد بود و شما را در این راه یاری می کند.

برای گرفتن مشاوره جهت طراحی سایت با شماره زیر تماس بگیرید.

09304852006

این مطالب را هم حتما بخوانید

[کل: 0 میانگین: 0]

2 دیدگاه برای “طراحی سایت همکاری در فروش

 1. ناجی سافت گفته:

  وقتش رسیده که خودت مدیر کسب و کارت باشی
  ناجی سافت ، تنها ارائه دهنده راهکارهای هوشمند بین المللی در ایران
  – طراحی وبسایت های هوشمند شخصی ، فروشگاهی
  – طراحی اپلیکیشن های پیشرو با قابلیت نصب برروی تمام سیستم های عامل
  (بدون تاثیرپذیری از تحریم)
  – ارائه راهکارهای فروش انلاین و دیجیتال مارکتینگ
  – اموزش زبان های برنامه نویسی به صورت پروژه محور
  در کنار شما هستیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دريافت مشاوره رايگان

به مشاوره نياز داريد؟

پس از تکمیل و ارسال فرم ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

09130077913