خدمات اپلیکیشن چیست؟

اول از هر چیز باید بدانیم که اپلیکیشن چیست و دارای چه معنایی می باشد و بعد از آن به بررسی نحوه طراحی اپلیکیشن و معنای واقعی آن بپردازیم. در حقیقت اپلیکیشن ها نرم افزار هایی هستند که بر روی گوشی های هوشمند نصب می شوند و روزانه ما با آن ها سر و کار داریم. دقیقا همانند نرم افزار هایی که بر روی کامپیوتر و ویندوز نصب می شوند. به کلیه مراحل برای طراحی گرافیکی که از نوشتن کد تا اولین نسخه به عنوان تست درست می شود، طراحی اپلیکیشن می گویند. اکنون می خواهیم با علت طراحی این نرم افزار ها یا به عبارتی اپلیکیشن ها و همچنین مراحل طراحی و ساخت آن ها بیشتر آشنا شویم.

اگر در رابطه با این خدمات هر گونه سوال یا نظری دارید، پیشنهاد می کنم با ما تماس بگیرید و سوالات خود را با مشاورین ما در میان بگذارید.

علت اهمیت خدمات اپلیکیشن در چیست؟

یکی از دلایلی که باعث شده است استفاده از گوشی های هوشمند رواج پیدا کند و تقریبا دست هر شخصی یا هر خانواده ای یک گوشی هوشمند یافت شود، بازار داغ اپلیکیشن های موبایلی است که طراحی شده و در اختیار کاربران قرار می گیرند. همچنین پیش بینی می شود که در آینده ای نه چندان دور استفاده از این اپلیکیشن ها بسیار بیشتر از چیزی است که در حال حاضر شاهد آن هستیم. با توجه به مطالبی که ارائه شد اگر شما دارای کسب و کاری هستید و می خواهید در زمینه کاری خود پیشرفت فوق العاده ای داشته باشید پیشنهاد می شود از همین الان به فکر طراحی اپلیکیشن متناسب با شغل خود باشید. در نظر داشته باشید که شما با ساخت یک اپلیکیشن گامی بزرگ به سمت موفقیت برداشته اید و به راحتی می توانید آینده خود را تضمین کنید.

چه تعداد کسب و کارها را می شناسید که برای شغل خود اقدام به طراحی اپلیکیشن کرده باشند؟ یقینا تعداد بسیار اندکی اقدام به این کار کرده اند. پس شما هم می توانید جزو این تعداد محدود کسب و کارها باشید. در آینده ای نه چندان دور بیشتر مشاغل و کسب و کارها مجبور می شوند برای پیشرفت شغل خود و جلب رضایت کاربران اقدام به طراحی اپلیکیشن کنند. پیشنهاد می کنیم شما زودتر از هر کسی اقدام به این کار بکنید، زمانی که رقیبی در این کار ندارید، خیلی راحت تر به موفقیت می رسید.

مراحل طراحی و ساخت یک اپلیکیشن

طراحی و ساخت اپلیکیشن نیز همانند طراحی های دیگر دارای فرایند و پروسه زمان بر و مشکلی است. مخصوصا اگر قرار باشد اپلیکیشن های مورد نیاز برای هر دو سیستم عامل اندروید و ios طراحی شوند. در ابتدای کار ابتدا مدیر مربوطه باید بداند که به چه منظوری میخواهد اپلیشکن خود را طراحی کند و چه چیزی می خواهد. همچنین باید نیاز ها و خواسته های مشتری اش را شناسایی کند. در نتیجه بفهمد که با توجه به این نیاز ها چه خدماتی را به چه کیفیتی قرار است ارائه دهد. حتی می بایست در ابتدا یک طرح اولیه در ذهن خود به صورت فرضی ترسیم کند.

در این مرحله می بایست بهترین و حرفه ای ترین شرکت طراحی اپلیکیشن را انتخاب کنید تا نتیجه دلخواه خود را به دست بیاورید. دقیقا سخت ترین کار همین انتخاب می باشد. شما می توانید برای این که شناخت بیشتری از مجموعه مورد نظر خود داشته باشید نمونه کار های شرکت مربوطه را به خوبی مشاهده کنید. در نهایت پس از انتخاب شرکت مناسب و حرفه ای در زمینه طراحی حال وقت آن رسیده است که با تیم مربوطه مشورت کنید تا به یک طرح کلی و مطلوب دست یابید.

بعد از این مرحله دیگر وظایف بر عهده تیم متخصص و حرفه ای طراحی اپلیکیشن می باشد. این اشخاص با تخصص و حرفه خود باید به خوبی بتوانند یک اپلیکیشن را با ظاهری ساده و مخاطب پسند طراحی کنند تا از این طریق بتوانند نیاز ها و خواسته های کاربران را برآورده کند.

در مرحله آخر اپلیکیشن ساخته شده و به نمایش گذاشته می شود. اکنون می بایست اپلیکیشن طراحی شده توسط اشخاص مختلفی تست شود تا اگر مشکلی داشت قبل از منتشر شدن آن مشکل به خوبی برطرف شود. در آخر بعد از بررسی نهایی اپلیکیشن منتشر خواهد شد.

خدمات اپلیکیشن شامل چه مواردی است؟

دیگر خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ وب وایت

خدمات مشاوره

سخن پایانی

تیم متخصص وب وایت در جهت افزایش و جلب رضایت مشتریان گرامی تلاش می کند تا بهترین و باکیفیت ترین خدمات را ارائه دهد.

تیم وب وایت آماده است تا به صورت اختصاصی در زمینه طراحی اپلیکیشن به شما کاربران عزیز مشاوره دهد. شما می توانید جهت درخواست مشاوره به بخش مشاوره در سایت مراجعه کنید و از خدماتی که در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم نهایت استفاده را بکنید. همچنین اگر شما در رابطه با خدمات اپلیکیشن و یا سایر خدمات سوالی داشتید، می توانید پیشنهادات خود را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید. منتظر انتقادات و پیشنهادات فوق العاده شما عزیزان هستیم.

آژانس دیجیتال ماركتينگ وب وایت

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره  رایگان با شماره ۰۹۱۳۰۰٧٧۹۱۳ يا شماره ۹۱۰۱۰۶۲۰ – ۰۳۱ تماس حاصل فرمایید و یا به نشانی info@webwhite.ir ایمیل بزنید تا در کمترین زمان حداکثر ۲۴ ساعت به صورت کاملاً حرفه ای  کارشناسان ما به سوالات شما پاسخ بدهند.

سفارش خدمات اپلیکیشن

سفارش

برخی نمونه کارهای وب وایت