خدمات فیلمبرداری و عکاسی

خدمات عکاسی و فیلم برداری

عکاسی و فیلمبرداری تبلیغاتی جزو اجزاء و قسمت های جدا نشدنی از فرآیند موفقیت تجارت ها و کسب و کارها می باشند. عکاسی و فیلمبرداری تبلیغاتی بر ایجاد و به یاد ماندن نام تجاری، رشد و توسعه بازار هدف و مشتریان، کشف و ایجاد بازار های بکر و جدید و به سود رساندن کسب و کارها تاثیر بسیاری دارد. هدفِ نهایی عکاسی و فیلمبرداری تبلیغاتی، آفریدن تصویری چشمگیر و ترغیب مخاطب به خرید محصول یا استفاده از خدمات است.

عکاسی تبلیغاتی حرفه ای و فیلمبرداری با کیفیت، یک سلاح موثر در رقابت با رقبا می باشد، با این عمل موثر محصول شما با کیفیت تر و ارزشمند تر از دیگر رقبا به نظر خواهد رسید. عکاسی و فیلمبرداری تبلیغاتی محبوب ترین عامل طراحان و برنامه ریزان بازاریابی و استراتژیست های فروش می باشد، به دلیل اینکه که به واسطه این سلاح پر قدرت و تاثیرگذار می توانند بهره وری را به میزان چشم گیری افزایش داده و پلن های خود را موثرتر و قدرتمندتر اجرا کنند.

خدمات عکاسی و فیلم برداری وب وایت شامل چه مواردی است؟

دیجیتال مارکتینگ وب وایت

عکاسی تبلیغاتی حرفه ای

فیلمبرداری با کیفیت و حرفه ای

آيكن عكاسي و فیلمبرداری.

عکاسی و فیلمبرداری محصول

آيكن توليد محتوا.

عکاسی و فیلمبرداری معماری

حوزه های تخصصی فعالیت آژانس دیجیتال مارکتینگ وب وایت در استودیو عکاسی صنعتی تبلیغاتی

 دراین سبک از عکاسی نشان دهنده فضای استفاده از محصول توسط مشتری است که باعث جلب اعتماد بیشتر می شود.

در عکاسی و فیلمبرداری از معماری مشتری با محل کسب و کار شما آشنا می‌شود و آن را به صورت دقیق به ذهنش می سپارد. بنابراین هروقت نیاز باشد به راحتی می‌توانند به شما مراجعه کند.

در عکاسی ۳۶۰ درجه از کالا، تصاویر به نحوی ویرایش و یکپارچه می‌ شوند که مشتری به راحتی با کالا در تعامل باشد و بتواند محصول را از زاویه های مختلف مشاهده کند و با زوم کردن جزئیات بیشتری از محصول را مشاهده کند.

در بعضی از کسب و کارها برای تحت تاثیر قراردادن مشتریان خود و یا نمایش توان و بزرگی مجموعه خود نسبت به عکاسی و یا فیلمبرداری کارخانه، محیط داخلی و فضای باز کسب و کار اقدام می ‌کنند. نمایش رنگ ‌های نمای داخلی و فضای بیرونی، وسایل و چیدمان آن‌ ها از دیگر سوژه‌ های عکاسی و فیلمبرداری از کارخانه می باشد.

عکاسی تبلیغاتی غذا و مواد غذایی و انتشار آن در شبکه ‌های اجتماعی باعث شناخت بیشتر مردم از برند شما و جذب بیشتر مشتری می ‌شود.

عکاسی صنعتی محصولات در واقع نمایش تصویری واقعی از ماهیت و ویژگی های محصول است. عکس های صنعتی، پل ارتباطی تولید کنندگان کالا و خریداران هستند. این عکس ها با استفاده از پس زمینه های ساده و نورپردازی بدون سایه تهیه می شوند تا نگاه بیننده تنها بر روی محصول متمرکز شود. هدف از عکاسی صنعتی آگاه ساختن مشتریان از خصوصیات و مزیت های محصول است.

عکاسی و فیلم برداری حرفه ای با وب وایت

وجود عکس‌ های حرفه ‌ای و فیلم های با کیفیت بالا که توسط یک عکاس حرفه ‌ای و یک فیلمبردار ماهر در آژانس دیجیتال مارکتینگ وب وایت گرفته شده ‌اند، در فضای کسب و کارها، درواقع شناسنامه و هویت یک برند به حساب می ‌آیند. این نوع عکس ‌های حرفه‌ ای و فیلم های با کیفیت که در جهت شناساندن محصولات و خدمات کسب و کارها ایجاد شده ‌اند، باعث افزایش مشتری و ماندگاری آن برای کسب و کارها می شوند.

استودیو عکاسی و فیلم برداری وب وایت مهم ترین رکن خود را مشتری مداری و پشتیبانی از مشتری می داند. به همین دلیل تاکنون توانسته تعداد زیادی از پروژه های مشتریان خود را با سرعت و کیفیت بالا انجام دهد و رضایت مشتریان خود را در پی داشته باشد. کیفیت تصاویر عکاسی شده در استودیو عکاسی صنعتی وب وایت تا حد سایز بیلبورد است، به همین جهت می توانید از آن در تهیه مستند، بیلبورد، بنر و یا هر مدل تبلیغات دیگری که به کیفیت بالای تصاویر نیاز داشته باشد، استفاده کنید.

عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای با وب وایت

قیمت منصفانه، سرعت بالای تحویل سفارشات و مشتری مداری 3 ارزشی است که استودیو وب وایت به آن ها پایبند است و همیشه در راستای رضایت مشتریان و حمایت از کسب و کارها قدم برداشته است.

عکاسی و فیلمبرداری، از مهم ‌ترین عناصر فعالیت های آژانس های تبلیغاتی به شمار می ‌رود و در ایجاد بیلبوردها، سایت ها، پوسترها و تیزرها، مستند و ایجاد کلیپ در فضاهای مجازی نقشی مهم ایفا می کند.

قدرت تصویر باعث می ‌شود که مخاطب، خواندن مطالب را برای لحظه‌ ای متوقف و به عکس نگاه کند؛ به عبارتی، آخرین چیزی که مخاطب پس از خواندن مطالب به خاطر می ‌سپارد، همان عکس است.

شما با داشتن یک عکس حرفه ای وفیلم هایی باکیفیت و جذاب از محصولات خود می توانید از آن ها برای تبلیغ در سایت های اینترنتی، مجله ها بروشورها و … استفاده کنید. معمولاً عکاسی محصول در زمینه ساده و تک رنگ انجام می شود.

دیگر خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ وب وایت

استودیوی عکاسی وفیلمبرداری

استدیو عکاسی و فیلم برداری وب وایت

اگر شما صاحب کسب و کار هستید و یا می خواهید یک کسب و کار جدید راه بیندازید در واقع هیچ چیز به صرفه تر از عکاسی و فیلمبرداری از محصولات و یا نحوه ارائه خدمات برای شما نیست و در کل جهان از این روش استفاده می کنند. عکاسی و فیلمبرداری از محصول یا کسب و کار شما را به وضوح معرفی کرده و تخصص شما را نیز به صورت جامع بیان می کند. چه چیزی مهم تر از این برای شما؟ در واقع کسانی که این تصاویر را مشاهده می کنند مدیران کسب و کارها نیستند، بلکه مشتریان شما هستند. مهم ترین هدف در عکاسی ترغیب مشتریان جدید و حفظ مشتریان قدیمی است. شما اگر بخواهید عکس های تبلیغاتی حرفه ای داشته باشید باید تصاویری با بهترین کیفیت و اصولی از محصولات خود داشته باشید و در غیر این صورت مطمئناً عکس های جذابی نخواهید داشت. شما دیگر نگران گرفتن عکس هایی بی نظیر و با کیفیت بالا برای معرفی کالا یا کسب و کار خود نباشید چرا که آژانس دیجیتال مارکتینگ وب وایت با گرفتن عکس هایی جذاب و با کیفیت کسب و کار شما را به تمامی جهان معرفی می کند.

آژانس دیجیتال ماركتينگ وب وایت

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره  رایگان با شماره ۰۹۱۳۰۰٧٧۹۱۳ يا شماره ۹۱۰۱۰۶۲۰ – ۰۳۱ تماس حاصل فرمایید و یا به نشانی info@webwhite.ir ایمیل بزنید تا در کمترین زمان حداکثر ۲۴ ساعت به صورت کاملاً حرفه ای  کارشناسان ما به سوالات شما پاسخ بدهند.

سفارش خدمات عکاسی و فیلم برداری

سفارش خدمات عکاسی

برخی نمونه کارهای وب وایت