از شما عزیزان سپاسگذاریم که تیم وب وایت را برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار خود انتخاب کرده اید.

طراحی و چاپ کارت ویزیت در اصفهان ( و کل کشور )

قابلیت سفارش آنلاین و تحویل در محل مورد نظر

طراحي كارت ويزيت در اصفهان

كارت ويزيت چيست؟

کارت ویزیت ابزاری برای برقراری ارتباط و معرفی خود، شرکت و کمپانی خود به دیگران است که برای ایجاد یک ارتباط متقابل از آن استفاده می کنیم. در این زمینه باید به این نکته توجه داشته باشید که اگر طراحی کارت ویزیت به خوبی انجام شود می تواند تاثیرات شگفت انگیزی بر روی کسب و کار شما داشته باشد. استفاده از یک کارت ویزیت ایده آل در روابط تجاری و اجتماعی بسیار تاثیر گذار و کارآمد می باشد و البته کارت ویزیت با وجود این که ابعاد و فضای کوچکی دارد می تواند معرف شما و هویت سازمانی شما و یا کسب و کار شما باشد. لازم به ذکر است که انتخاب رنگ، نوع کاغذ، فونت، طرح و سایت عواملی است که به طور غیر مستقیم تاثیر قوی و مطلوبی بر مخاطب می گذارد.

آژانس دیجیتال ماركتينگ وب وایت

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره  رایگان با شماره ۰۹۱۳۰۰٧٧۹۱۳ يا شماره ۹۱۰۱۰۶۲۰ – ۰۳۱ تماس حاصل فرمایید و یا به نشانی info@webwhite.ir ایمیل بزنید تا در کمترین زمان حداکثر ۲۴ ساعت به صورت کاملاً حرفه ای  کارشناسان ما به سوالات شما پاسخ بدهند.

اهمیت طراحی کارت ویزیت در اصفهان توسط وب وایت

با اینکه امروزه تکنولوژی در زندگی همه ما گسترش پیدا کرده است و باید همه افراد در مورد کارت ویزیت اطلاع داشته باشند ولی هنوز دیده می شود که بعضی از افراد از طرح های آماده و بی مفهوم برای طراحی کارت ویزیت خود استفاده می کنند که این کارت ویزیت متاسفانه هیچ کمکی نمی تواند بر پیشرفت آن مارکتینگ داشته باشد و حتی ممکن است وسیله ای برای بی اعتمادی افراد به آن شرکت و سازمان باشد. ما به شما پیشنهاد می کنیم برای طراحی کارت ویزیت وقت بگذارید و حرفه ای بر روی آن کار کنید و در صورتی که وقت کافی برای این منظور ندارید حتما طراحی و چاپ کارت ویزیت را به تیم متخصص و حرفه ای بسپارید و خود بر روی طرح های آن نظارت داشته باشید.

طراحي كارت ويزيت در اصفهان
طراحي كارت ويزيت در اصفهان

کارت ویزیت تجاری چیست؟

کارت ویزیتی که به منظور تجارت و معرفی شخص به مشتریان خود طراحی شود، جنبه بازاریابی ندارد و به کارت ویزیت تجاری معروف است. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که کارت ویزیت تجاری می تواند به صورت غیر مستقیم در زمینه بازاریابی و تبلیغات نقش موثری داشته باشد. اگر در کارت ویزیت های تجاری، لوگو در حدی بزرگ بود میتوان از کارت ویزیت های عمودی نیز استفاده کرد البته کارت ویزیت های افقی جلوه بسیار بهتری نسبت کارت ویزیت های عمودی دارند اما باید به تاثیر کارت ویزیت های عمودی بر کسب و کار و معرف خاص بودن کار توجه ویژه ای داشته باشید.

نکاتی که برای داشتن یک کارت ویزیت خوب باید بدانید :

طراحی سایت وب وایت

برای داشتن کارت ویزیت خوب و تاثیر گذار باید به این نکته توجه داشته باشید که کارت ویزیت باید طراحی ساده ای داشته باشد و منظور ما از سادگی نوع طرح و رنگ و… است که روی آن چاپ می شود. به عنوان مثال باید رنگی که برای کارت ویزیت خود انتخاب کنید که متناسب با کسب و کار شما باشد.

طراحی سایت وب وایت

 در کارت ویزیت حتما باید از لوگو شرکت استفاده شود و سایز مناسبی برای طراحی آن در نظر بگیرید. برای مثال در طراحی لوگو نباید آن را زیاد از حد بزرگ یا کوچک در نظر گرفته شود که امکان مشاهده المان های دیگر وجود نداشته باشد.

طراحی سایت وب وایت

یکی دیگر از نکته هایی که باید در تهیه کارت ویزیت به آن توجه کنید این است که کارت ویزیت های پشت و رو برای شرکت هایی است که به صورت بین المللی کار می کنند و قصد دارند مشخصات کارشان را به صورت انگلیسی و فارسی بر روی آن درج کنند، کاربرد دارد.

یکی از اشتباهاتی که مدیران کسب و کار در زمینه تهیه کارت ویزیت انجام می دهند این است که آن ها عقیده دارند یک کارت ویزیت به این اندازه و ابعاد کوچک هیچ تاثیری در کسب و کار آن ها ندارد و نیازی به تهیه آن نیست اما ما در مورد افکار این چنین افراد باید ذکر کنیم که در دنیای عظیم که بیلبوردهایی به این بزرگی در اتوبان ها و خیابان ها به نمایش گذاشته می شوند یا سایت های که به راحتی جای کارت ویزیت ها را گرفته اند اما هنوز افرادی هستند که به جای استفاده از کتاب های الکترونیکی و یا مطالعه اخبار به جای مراجعه به سایت ها به سراغ کتاب ها می روند و اطلاعات مربوطه را بدست می آورند و از طریق کاتالوگ و بروشور محصولات را با هم مقایسه می کنند و ما را با استفاده از کارت ویزیت به دیگران معرفی می کنند. بنابراین ما برای تکمیل شدن مارکتینگ خود باید به سراغ کارت ویزیت برویم.

دسته بندی های کلی کارت ویزیت

گلاسه :

اغلب در چاپ کارت ویزیت ها از کاغذ گلاسه 300 گرمی استفاده می کنند و از روکش هایی برای محافظت و ماندگاری آن استفاده می کنند که به آن ها کارت ویزیت های گلاسه گفته می شود و کسانی که قیمت برای آن ها مهم است و قصد سفارش ارزان ترین کارت ویزیت را دارند این گزینه را انتخاب می کنند.

سلفون

کارت ویزیت های سلفون، مات و براق است که مقاومت بیشتری نسبت به کارت ویزیت گلاسه برای آن در نظر گرفته شده است.

لمينت مات و لمينت براق

کارت ویزیت لمینت مات و لمینت براق که می توان از آن ها به عنوان پر فروش ترین و مقاوم ترین کارت ویزیت ها نام برد.

pvc

در نهایت قصد داریم به کارت ویزیت های pvc اشاره کنیم که به کارت ویزیت پاستوری، کارت تلفن و کارت ویزیت ورقی مشهور می باشند.

کارت ویزیت معرف شما و شرکت شماست پس باید خاص باشد.

ساير خدمات آژانس ديجيتال ماركتينگ وب وايت

انواع کارت ویزیت با متریال مختلف

طراحي كارت ويزيت در اصفهان

چاپ فوری کارت ویزیت در اصفهان

به اطلاع همشریان عزیز می رسانیم که چاپ فوری کارت ویزیت حرفه ای در اصفهان و تمام استان ها راه اندازی گردید.

همانطور که اطلاع دارید چاپ کارت ویزیت حدود 2 تا 10 روز طول می کشد و از آنجایی که برخی از مشتریان عزیز نیاز به تهیه کارت ویزیت فوری دارند، گروه وب وایت برای این افراد امکانی را فراهم کرده است تا آن ها بتوانند به این خواسته خود در اسرع وقت برسند و رضایت کامل را داشته باشند.

البته برای کسب اطلاعات بیشتر کافیست با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و برای سفارش کارت ویزیت مناسب اقدام کنید.

براي دريافت مشاوره رايگان فرم زير را پر كنيد تا بهترين مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگيرند.

پشتيباني سايت در اصفهان