طراحی سربرگ در استان اصفهان

داشتن سربرگ در ست اداری یکی از مهم ترین ابزارها برای معرفی کسب و کار خود به دیگر افراد است. تهیه سربرگ در استان اصفهان یکی از مشکلات صاحبان کسب و کار است که آژانس تبلیغات وب وایت این کار را راحت کرده است. در این مقاله شما را سربرگ ها و انواع آن آشنا می کنیم.

سربرگ چیست؟

به کاغذی که در بالای آن آرم دارد سربرگ گفته می شود که برای نامه های رسمی مورد استفاده قرار می گیرد. در بیشتر سر برگ ها آرم یا لوگو بالا سمت راست قرار می گیرد و تاریخ، شماره و پیوست سمت چپش، و اطلاعات تماس مثل آدرس ، تلفن، فکس، سایت و … در پایین آن قرار دارد.

طراحي سربرگ در اصفهان
آژانس دیجیتال ماركتينگ وب وایت

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره  رایگان با شماره ۰۹۱۳۰۰٧٧۹۱۳ يا شماره ۹۱۰۱۰۶۲۰ – ۰۳۱ تماس حاصل فرمایید و یا به نشانی info@webwhite.ir ایمیل بزنید تا در کمترین زمان حداکثر ۲۴ ساعت به صورت کاملاً حرفه ای  کارشناسان ما به سوالات شما پاسخ بدهند.

چرا طراحی سربرگ مهم است؟

مشاوره ديجيتال ماركتينگ2

سربرگ، نشان دهنده‌ی احترام دوجانبه و

رسمیت کسب و کار

در جهانی که بسیاری از امور اداری به وسیله‌ی نرم‌افزار و ایمیل انجام می ‌شود، با کمی با هوشی می‌توانید با استفاده از یک نامه‌ ی ثبت شده در سربرگ‌ به مشتری خود نشان دهید که برای او و کسب و کار خود ارزش قائل هستید.

طراحي سربرگ در اصفهان

تاثیر مهم سربرگ در اولین ارتباط

یک سربرگ به اندازه نام تجاری شما ارزشمند و مهم است، به دلیل اینکه سربرگ نشان دهنده و معرفی کننده نام شرکت و یا کسب و کار شما است و می تواند اولین تاثیر خود را بروی مشتریان بگذارد. به همین دلیل سربرگ باید از یک ظاهر حرفه ایی و زیبا برخوردار باشد. در غیر این صورت دیگر شرکت ها و سازمان ها آن را نا معتبر می دانند و هیچ ارتباط کاری با شما برقرار نمی کنند.

سربرگ، یک بازاریاب بالقوه

قرار دادن اطلاعات صحیح و دقیق می ‌تواند مشتریان را به ارتباطات بعدی با شرکت شما ترغیب کند. به طور معمول در بالای هر سربرگ نام و لوگوی تجاری شرکت‌ ها ثبت می ‌شود. در پایین آن با درج آدرس، شماره تماس و آدرس ایمیل سازمان خود می ‌توانید امکان برقراری ارتباط برای دیگران را به راحتی فراهم کنید. هر کسب و کار معتبر دارای یک آرم تجاری (لوگو) مخصوص به خود است. قرار دادن لوگو در سربرگ همراه با نام تجاری موجب آگاهی بخشی بیشتر برند سازمان در صنعت کاری و در میان مشتریان می‌ شود.

افزایش امنیت مکاتبات و سازمان

در هر سر برگ اطلاعات مربوط به یک سازمان در آن قرار دارد  و به طور طبیعی اطلاعاتی که در سربرگ قرار دارد مختص به همان سازمان است و با تمامی سازمان های دیگر تفاوت دارد. در این صورت حالت امنیت نامه های ادرای بالا رفته و احتمال سوء استفاده‌ و کپی برداری ‌های غیر قانونی از نامه ‌ی ارسال شده کاهش پیدا می کند. این مزیت بسیار قابل اهمیت است، به دلیل اینکه سوء استفاده ‌های این چنینی می‌تواند آسیب‌ های جبران ناپذیری را به یک سازمان وارد کند.

طراحي سربرگ در اصفهان

سربرگ، نشان دهنده هویت و اقتدار سازمانی

سربرگ نشان دهنده اقتدار و هویت یک سازمان است را با این مثال بررسی می کنیم که مثلاً شما نامه ایی را از یک شرکت در یک کاغذ معمولی و بدون هیچ نشانه و علامت تجاری نام یا آدرسی دریافت می کنید. در همان لحظه یه صورت طبیعی قبل از خواندن محتویات نامه تصوری که در ذهن شما ایجاد می شود غیر حرفه ایی بودن آن سازمان است. در این حالت چند اتفاق می افتد اولین مورد این است که به دلیل نداشتن اطلاعات کافی از فرستنده نامه امکان ثبت آن در بایگانی شرکت وجود ندارد و نمی شود در فرصتی بعد رجوع دوباره به نامه انجام داد. دومین مورد این است که نامه از الویت نامه های اداری خارج می شود و دیگر اهمیت ندارد و اگر در خواستی باشد فرایند بررسی آن طولانی تر خواهد شد. مسئله اخر، مسئله عدم اعتماد لازم به سازمان فرستنده به دلیل تصور غیرحرفه ‌ای و معتبر نبودن است. که در اخر، همه این موارد باعث از دست دادن فرصت همکاری با شرکت نام برده خواهد شد. بنابراین هر آنچه که بتواند به اقتدار سازمان شما زیبایی بیشتری ببخشد بسیار مهم است. داشتن لوگو و برند می ‌تواند یکی از این موارد باشد چرا که از مهم‌ ترین کاربرد های سربرگ نمایش لوگو و برند هر سازمان است.

اطلاعاتی که روی سربرگ چاپ می شوند :

ايميل

آرم يا لوگو

نام سازمان

شماره ثبت

آدرس سايت

نشاني پستي

تلفن و فكس

شماره و پيوست

محل درج تاريخ

باید حتماً دقت کنید که سربرگ را بیش از اندازه شلوغ نکنید. ممکن است بخواهید اطلاعات بیشتر و راه های ارتباطی بیشتری را در سربرگ درج کنید اما این اطلاعات اضافی باعث شلوغی و نا زیبا شدن سربرگ می شود.

طراحي سربرگ در اصفهان

ساير خدمات آژانس ديجيتال ماركتينگ وب وايت

چرا وب وايت؟

طراحی سربرگ در اصفهان کجا انجام می شود؟

با توجه به مواردی که در بالا گفته شده می‌ توان فهمید که سربرگ به عنوان یکی از مهم ترین ابزار های تبلیغاتی و معرف هر کسب و کار از جایگاه ویژه ‌ای برخوردار است. به همین خاطر با کمک یک طراح و مجموعه چاپ حرفه ‌ای می‌ توان با خیال راحت به ارتباط با دیگر سازمان ‌ها و نامه های اداری با آن‌ ها در جهت انجام معاملات مورد نظر پرداخت. شرکت تبلیغاتی وب وایت با دارا بودن واحد طراحی و چاپ در استان اصفهان، قادر به ارائه سربرگ‌ های حرفه ‌ای، برای انجام تمامی تعاملات کاری و مکاتبات صحیح اداری می ‌باشد.

سخن پاياني

در این مقاله در مورد اهمیت سربرگ در کسب و کار گفته شد شما می توانید از طریق سایت وب وایت. به صفحه خدمات مورد نظرتون بروید و بعد از کسب اطلاعات کافی، و سفارش طرح دلخواهتان دکمه ثبت سفارش رو بزنید.

يك پيشنهاد عالي

براي دريافت مشاوره رايگان فرم زير را پر كنيد تا بهترين مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگيرند.

پشتيباني سايت در اصفهان