چگونه با دیجیتال مارکتینگ از نظر مالی بی نیاز شویم​

دوست دارید بدانید مشکل تان در درآمدزایی کجاست؟ دلتان می خواهد بفهمید که چرا درآمدتان انقدر پایین است که نمی توانید یک زندگی بی دغدغه داشته باشید؟ تا حالا با خودتان فکر کرده اید که چرا در روزگاری که هر کس از بیکاری یا عدم ثبات شغلی خود می نالد، شما هم با او هم صدا شده اید و شما هم مثل او ناراضی هستید؟ جواب واضح است، شما با زمان حرکت نمی کنید! شما هنوز در گذشته گیر کرده اید. انتظار دارید روز و روزگار به امر شما باشد و همه ی کارها همیشه همانطور که شما راحتید پیش برود. غافل از آن که شما تغییرات را دست کم گرفته اید. دیگر مثل 10-20 سال پیش نیست که اوج پیشرفت بشر، یک کامپیوتر پنتیوم وان بود. در آن دوران کارگر سر کار خود بود و کارمند در اداره، فروشنده می فروخت و خریدار می رفت تا از او بخرد. همه چیز مثل چرخ دنده های یک ماشین در گردش و تکاپو بودند و هر کس نان بازوی خود را می خورد. البته نان بازو خوردن، خیلی هم خوب است و هنوز هم وجود دارد. هیچ وقت هم از بین نخواهد رفت. اما رفته رفته این نوع کسب و کارها به شدت کم رنگ تر از گذشته خواهند شد.

دیجیتال مارکتینگ وب وایت

اگر متوجه شده باشید که صد در صد تا الان فهمیده اید که جریان از چه قرار است و در دنیا چه اتفاقاتی افتاده و یا در حال شکل گیری است، می بینید که دیگر همه چیز وابسته به دنیای اینترنت شده و هر کس از طریق اینترنت در حال جلو بردن کار های خود است. صاحبان مشاغل، فروشگاه ها، شرکت های دولتی، خصوصی و هر چیز دیگر که می بینید به طریقی با اینترنت و شبکه های مجازی در ارتباط هستند.

بزرگترین حرکتی که بشر توانسته است بعد از اختراع اینترنت انجام دهد، به وجود آوردن وبسایت و شبکه های مجازی است که در بستر این فضا، کسب و کار های بسیاری شکل گرفته اند و روز به روز تعداد آن ها در حال اضافه شدن می باشد

حالا متوجه شدید اشکال کارتان کجاست و چرا در حال درجا زدن هستید؟ چرا درآمد تان افزایش پیدا نمی کند؟ چرا دیگر مثل گذشته شرکت ها راغب نیستند شما و تخصصتان را استخدام کنند؟

بخاطر اینکه همه چیز تغییر کرده است و برد با کسی است که بتواند در این زمینه تخصص کسب کند، آموزش ببیند و بتواند در بستر اینترنت کسب درآمد کند. اما این روند جز با دانش دیجیتال مارکتینگ میسر نبوده و نیست.

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ یعنی بازاریابی اینترنتی، یعنی یاد بگیریم چطور در بستر اینترنت و فضای مجازی، فروش های میلیونی و حتی میلیاردی داشته باشیم. وبسایت اینترنتی، پیج اینستاگرامی، کانال و گروه تلگرامی و هر آنچه که هست، جزء این فضا و بستر قرار می گیرد.

در دوره ی دیجیتال مارکتینگ شما از صفر تا 100 راه اندازی و کسب و کار در فضای اینترنت را آموزش می بینید. در این دوره شما یاد می گیرید که اگر صاحب کسب و کاری هستید و تا الان کسب و کارتان را وارد دنیای مجازی و اینترنت نکرده اید، چگونه قدم به قدم این کار را انجام دهید و با پشتیبانی ما از درآمد های شیرین آن لذت ببرید.

اگر با کسب دانش دیجیتال مارکتینگ و شرکت در دوره ی دیجیتال مارکتینگ در اصفهان، به آرزو ها و رویا های درآمدی خود نرسیدید، مطمئن باشید که خودتان خواسته اید و بس. محال است کسی دیجیتال مارکتر باشد و درآمد میلیونی نداشته باشد. محال است کسی با کمک دیجیتال مارکتینگ نتوانسته باشد جایی استخدام بشود.

طراحی سایت وب وایت

شرکت در این دوره برای شما هایی که قصد دارید کاری در فضای اینترنتی داشته باشید، لازم و ضروری است. به خصوص در اصفهان که می توان گفت بهترین بستر جهت کسب و کار اینترنتی می باشد. اما قبل از شرکت در این دوره و آشنایی و تسلط بر دیجیتال مارکتینگ، بهتر است 3 پرسش و پاسخ زیر را مطالعه کنید.

البته در پاسخ و بررسی این پرسش، نمی توان گفت که در اصفهان اصلا هیچ دیجیتال مارکتر خوبی وجود ندارد اما وقتی نگاهی اجمالی به کسب و کارهای موفق در دیگر استان هایی که سر آمد دیجیتال مارکتینگ هستند مثل مشهد و تهران و تبریز می اندازید، می بینید که در اصفهان با توجه به وجود بستر بسیار زیاد رشد کسب و کارهای اینترنتی، هنوز خیلی جای کار وجود دارد. هنوز خیلی ها وارد کسب و کار اینترنتی نشده اند. خیلی از افراد دیجیتال مارکتینگ را نمی شناسند و یا باور ندارند که می توان بهترین و بیشترین درآمد ها را از اینترنت بدست آورد.

در دوره ی دیجیتال مارکتینگ در اصفهان، که برای تعداد محدودی قرار است برگزار گردد، این ناباوری را به باوری عمیق تبدیل خواهیم کرد و نمونه های موفق کسب و کارهایی که با دیجیتال مارکتینگ شکل گرفته و به درآمد های میلیونی در ماه رسیده اند را می بینید. شاهد این خواهید بود که هزاران نفر با شرکت در دوره های مختلف دیجیتال مارکتینگ بعداز چند ماه به حرفه ای دست پیدا کرده اند که جزء 10 شغل پر درآمد در دنیا محسوب می شود حتی اگر کسب و کاری نداشته باشید، با دانش دیجیتال مارکتینگ به راحتی می توانید برای دیگران کار کنید یا با کارهای فریلنسرینگ، به درآمد های باور نکردنی دست پیدا کنید.

اصفهان یک شهر توریستی و دیدنی است. این شهر با داشتن صنایع مختلف، صدر نشین استان هاست. اگر از جاذبه های دیدنی یا سوغاتی و صنایع دستی آن در جای جای استان بخواهیم بگوییم و مثال بزنیم، نه قلمی برای نوشتن باقی خواهد ماند و نه چشمی برای خواندن.

حالا تصور کنید اگر تمام این امکانات و امتیازاتی که این استان پهناور دارد را به فضای مجازی و اینترنت بیاوریم، چه بازار بزرگی خواهد شد. بازاری که شاید بتوان گفت نه تنها در ایران بلکه در دنیا مثال نزدنی خواهد بود. دیگر شهرهای ایران مثل اصفهان برگ های برنده ی زیادی ندارند. اگر هم داشته باشند فقط به دلیل جدی گرفتن حرفه ی دیجیتال مارکتینگ توانسته اند در این بازار جایی برای خود پیدا کنند. ما معتقدیم اصفهان هنوز هم برای راه اندازی کسب و کارهای دیجیتال، بکر است. پس چرا ما نتوانیم دیجیتال مارکتر حرفه ای در اصفهان باشیم

ما در این دوره از افرادی که هیچ چیز از کسب و کار اینترنتی نمی دانند یک دیجیتال مارکتر حرفه ای می سازیم. این دوره فقط برای کسانی است که واقعا خواهان یادگیری این حرفه ی درآمد زا هستند. تعداد محدودی می توانند از این دوره بهره ببرند. کاملا قدم به قدم و حضوری انجام خواهد شد.

ما معتقدیم در دنیای امروزی کسی که حرفه ی دیجیتال مارکتینگ را بداند، درآمد های باور نکردنی خواهد داشت. برای اثبات این ادعا می توانید کسانی که قبلا در این دوره شرکت کرده و نتیجه گرفته اند را بررسی کنید و ببینید که چگونه درآمد های میلیونی دارند. ما برای این دوره یک ضمانت دیگر را هم در نظر گرفته ایم، ضمانت بازگشت مبلغ دوره به مدت 90 روز. در ضمن با شرکت در این دوره جلسه ی اول شما رایگان خواهد بود.

تمام سعی ما در این دوره برآن بوده و هست که در مدت 40 ساعت بتوانیم تمامی اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم که بار ها و بار ها در دنیای واقعی تست شده اند و کاربردی هستند. حتی در این دوره برای شما بهترین افزونه هایی که می توانند کسب و کار شما را تحلیل کنند، در نظر گرفته ایم که با آموزش تک تک آن ها خواهید توانست کسب و کارتان را خودتان تحلیل و بررسی کنید. پشتیبانی ما از شما بعد از این دوره تا یک سال بصورت رایگان خواهد بود. شما به راحتی تا یک سال با هر گونه سوال و مشکلی مواجه شدید، می توانید روی ما حساب کنید. تمام تلاش مان را در جهت برطرف شدن مشکلات و سوالات تان خواهیم کرد تا شما به درآمد میلیونی و واقعی خود برسید ما در این یک سال برای شما نقش یک کوچ و مربی را خواهیم داشت که با کمال میل و افتخار شما را حمایت می کنیم. دوره ی 40 ساعته ی دیجیتال مارکتینگ در اصفهان برای شما یک موقعیت استثنایی و بینظیر دیگر را در نظر دارد. اگر در پایان این دوره، اشتیاق و توانمندی شما بالا باشد سریعاً از سمت ما به یک کارفرما معرفی خواهید شد تا بتوانید توانمندی خود را آنجا به نمایش بگذارید و استخدام شوید. در واقع با شرکت در این دوره، با یک تیر 3 نشان خواهید زد اولین نشانه ی شما یادگیری و حرفه ای شدن در دیجیتال مارکتینگ است. دومین نشانه، راه اندازی و گسترش کسب و کار خودتان است و سومین نشانه، استخدام شما می باشد. به راحتی با یک دوره بینظیر می توانید رویا های درآمد زایی خود را تحقق ببخشید و مطمئن باشید دست کم تا 20 یا 30 سال دیگر آینده ی شغلی شما با این حرفه تضمین است.

دیجیتال مارکتینگ در اصفهان با وب وایت

بهره مندی از خدمات دیجیتال مارکتینگ فرصت دیده شدن به کسب و کار شما خواهد داد. تخصص اصلی تیم وب وایت ارائه تمامی خدمات دیجیتال مارکتینگ در اصفهان و دیگر نقاط جهان است. تعیین استراتژی محتوا، بهینه سازی سایت (سئو) و ایمیل مارکتینگ تنها بخش کوچکی از خدمات وب وایت در زمینه دیجیتال مارکتینگ است.

طراحي سايت3
آژانس دیجیتال ماركتينگ وب وایت

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره  رایگان با شماره ۰۹۱۳۰۰٧٧۹۱۳ يا شماره ۹۱۰۱۰۶۲۰ – ۰۳۱ تماس حاصل فرمایید و یا به نشانی info@webwhite.ir ایمیل بزنید تا در کمترین زمان حداکثر ۲۴ ساعت به صورت کاملاً حرفه ای  کارشناسان ما به سوالات شما پاسخ بدهند.

سفارش دیجیتال مارکتینگ

سفارش خدمات سئو..