تولید محتوای سایت بازی

تولید محتوا برای سایت بازی

زمان مطالعه: 5 دقیقه

[کل: 0 میانگین: 0]

گسترش بازی های رایانه ای در سال های اخیر، بازار طراحی سایت و تولید محتوای سایت بازی را گسترش داده است. سئوی سایت بازی تا حد زیادی به محتوای تولید شده برای سایت بازی بستگی دارد. مسلماً تولید محتوای مرتبط با موضوع و ایجاد ارتباط موثر با مخاطب می تواند تعداد مخاطبان دائمی سایت بازی و سرگرمی را افزایش دهد. محتوای تولید شده باید به گونه ای باشد که در بین سایت های بازی بدرخشد. این درخشش و جلب مخاطب تنها با بینش و آگاهی در زمینه ی تولید محتوا امکان پذیر است. تولید محتوای هدفمند برای سایت بازی تنها با آگاهی از نیازهای کاربران این سایت امکان پذیر است. آگاهی از این نیازها تنها در حیطه ی یک تیم تولید محتوای حرفه ای است که ما در آکادمی دیجیتال مارکتینگ وب وایت در این امر متخصص هستیم ودر این مقاله به شما کمک خواهیم کرد. زمانی که قصد تولید محتوا برای سایت بازی و سرگرمی را دارید باید از کلید واژه های مرتبط با موضوع در جای مناسب استفاده کنید تا مخاطب به راحتی از طریق یک جستجوی ساده به سایت شما دسترسی داشته باشد. محتوای تولید شده در مورد بازی باید به گونه ای باشد که بتواند مانند پل بین ذهن مخاطب و بازی ارتباط بر قرار کند. در ادامه در مورد ویژگی ها، مزایا، لزوم و هزینه ی تولید محتوا برای سایت بازی صحبت خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

اهمیت تولید محتوا برای سایت بازی

اهمیت تولید محتوا برای سایت بازی

تعداد زیادی از کاربران سایت های بازی، کودکان و نوجوان هایی هستند که برای بازی و سرگرمی به این سایت ها مراجعه می کنند. محتوای تولید شده برای این قشر باید طبق سلیقه ی این افراد باشد. لحن صمیمانه تا حد زیادی می تواند بین مخاطب و نویسنده ارتباط موثری ایجاد کند. با خواندن اولین جمله از محتوای تولید شده، مخاطب تصمیم می گیرد در این سایت بماند یا این که این سایت را برای همیشه ترک کند.

بنابراین شرح بازی باید به گونه ای باشد که مخاطب با خواندن آن به یک دید کلی در مورد بازی برسد. شرح دادن هدفی که این بازی به دنبال آن است در محتوا کمک می کند مخاطب در مورد خرید یا دانلود کردن بازی بهترین تصمیم را بگیرد. در صورتی که بین محتوا و شرح بازی ارتباط وجود نداشته باشد مخاطب اعتماد خود را به این محتوا از دست خواهد داد. زمانی که قصد تولید محتوا برای سایت بازی را دارید باید در مورد بازی های قرار داده شده در سایت اطلاعات کافی داشته باشید.

مزایای تولید محتوا برای سایت بازی

مزایای تولید محتوا برای سایت بازی

ارتباط موثر با کاربران بدون تولید محتوا و دعوت به بازخورد و نظر سنجی از مخاطب امکان پذیر نیست. محتوا تولید شده برای سایت بازی باید توانایی این را داشته باشد که سایت شما را به یک برند تبدیل کند. بازی های انحصاری و تبلیغات محتوایی هدفمند می توانند در روند جذب مخاطب مکمل یک دیگر باشند.

لازم به ذکر است که افزایش آمار بازدید واقعی برای سایت بازی تنها با تولید محتوای اختصاصی با تصاویر جذاب امکان پذیر است. تنها یک نویسنده ی حرفه ای می تواند تمام موارد ضروری که برای جذب مخاطب نیاز است را در محتوای خود بگنجاند. محتوای خوب می تواند یکی از شاخص های ایده آل بودن را به سایت شما اضافه کند. با توجه به این که بسیاری از رقبای شما از این مسئله غافل هستند با کاربرد، به جا و به راه محتوا می توانید از بسیاری از رقبا پیشی بگیرید. 

هزینه تولید محتوا برای سایت بازی

هزینه تولید محتوا برای سایت بازی

مسلماً زمانی که فرایند تولید محتوا را به یک تیم حرفه ای بسپارید هزینه ی بیش تری باید برای این کار پرداخت کنید. هزینه ای که برای تولید محتوای خوب صرف می شود در مدت زمان کوتاهی به شما باز خواهد گشت. در نهایت این شما هستید که از این روند سود خواهید برد. همچنین هر اندازه برای محتوای تولید شده زمان بیش تری صرف شده باشد هزینه ی بیش تری از شما دریافت خواهد شد. محتوای مفید و با اصالت همراه با تصاویر اختصاصی می تواند تأثیر بهتری نسبت به محتوای زرد و کپی شده و تصاویر بی کیفیت داشته باشد.

این که شما بتوانید در بازار شلوغ و رقابتی تولید محتوا، نویسنده و تولید کننده ی خوبی را پیدا کنید یک مزیت است و این حق مسلم شما و کاربران شماست که از محتوای خوب بهره مند شوند. بنابراین از بازاریابی محتوایی به بهترین شکل ممکن کمک بگیرید تا سایت شما رتبه ی خوبی پیدا کند. توجه کنید با استفاده از محتوای بی کیفیت در نهایت خود شما متضرر خواهید شد و ممکن است هزینه ی سنگینی بابت این مسئله پرداخت کنید. ضرب المثل معروف «تجربه را تجربه کردن خطاست» مصداق بارزی برای این موضوع است.

عوامل موثر بر هزینه ی تولید محتوا برای سایت بازی

عوامل موثر بر هزینه ی تولید محتوا برای سایت بازی

یکی از مهم ترین عواملی که بر هزینه ی نهایی محتوای تولید شده تأثیر دارند تخصصی و منحصر بودن محتواست. محتوای تولید شده توسط افراد تازه کار نمی تواند به اندازه ی محتوای تولید شده توسط افراد حرفه ای موثر باشد بنابراین طبیعی است که محتوای تولید شده توسط یک تیم متخصص و حرفه ای هزینه ی بیش تری را به دنبال داشته باشد. ارزش گذاری برای محتوا فرایند پیچیده ای است و تنها بر اساس زمان صرف شده برای تولید این محتوا امکان پذیر است.

 

نکات مربوط به تولید محتوای سایت بازی

نکات مربوط به تولید محتوای سایت بازی

تأثیر شگفت انگیز محتوای تولید شده بر روند فروش بازی های آنلاین می تواند رتبه ی خوبی را برای سایت شما به همراه آورد. در بازار رقابتی فروش بازی ساده ترین روش برای جذب مخاطب استفاده از محتوای هدفمند است. تولید محتوای هدفمند بدون کمک گرفتن از یک تیم حرفه ای و متخصص امکان پذیر نیست. هر اندازه تیم تولید کننده ی محتوا زمان بیش تری صرف تولید محتوا و تصاویر آن کرده باشد هزینه ی بیش تری از شما دریافت خواهد کرد اما قطعا این هزینه در طی مدت زمان بسیار کوتاهی به شما باز خواهد گشت.

برای تولید محتوا لازم است نکات خاصی رعایت شود. مخاطب شناسی، لحن نوشتن و شناخت نیازهای مخاطب از عواملی هستند که در یک محتوای خوب لحاظ می شوند. تاثیر این موارد به اندازه ای است که می تواند یک کاربر مهمان را به کاربر دائمی سایت شما تبدیل کند. هر اندازه تعداد کاربران دائمی و بازدیدهای سایت شما بیش تر باشد نشان دهنده ی این است است که محتوای تولید شده شما را به تحقق اهدفتان نزدیک تر کرده است.

سخن پایانی

شما عزیزان و همراهان همیشگی می توانید برای دریافت مشاوره ی رایگان و کاربردی با شماره تلفن ۹۱۰۱۰۶۲۰ – ۰۳۱ در ساعات کاری و با شماره همراه ۰۹۱۳۰۰٧٧۹۱۳ در هر ساعت از شبانه روز تماس حاصل فرمایید يا به آدرس info@webwhite.ir ايميل بزنيد تا کارشناسان ما به تمامی سوالات شما پاسخ دهند. همچنین اگر انتقاد یا پیشنهادی در مورد این مقاله دارید و یا نکته ای در مورد تولید محتوا برای سایت بازی می دانید که ما در این مقاله ذکر نکرده ایم، خوشحال می شویم در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

ممنون که تا پایان ما را همراهی کردید.

چند نكته كليدي كه شما در اين مقاله فرا گرفتيد:

نکته مهم در تولید محتوا:

برای تولید محتوای سایت بازی از کلید واژه های مرتبط استفاده کنید.

نحوه تولید محتوا:

محتوای تولید شده به گونه ای باشد که پلی بین ذهن مخاطب و بازی ایجاد کند.

لحن محتوا در سایت بازی:

از لحن صمیمانه استفاده کنید.

در برخورد با مخاطبان چه نکته ای مهم است؟

ارتباط مؤثر از طریق دعوت به بازخورد و نظرسنجی امکان پذیر است.

چگونگی هزینه تولید محتوا:

عوامل موثر بر هزینه ی تولید محتوا برای سایت بازی تخصصی بودن محتوا است.

سفارش خدمات توليد محتوا برای سایت بازی

[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دريافت مشاوره رايگان

به مشاوره نياز داريد؟

پس از تکمیل و ارسال فرم ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

09130077913