طراحی خلاقانه و حرفه ای لوگو در اصفهان با قیمت مناسب

در دنیای امروزه که تصاویر جایگزین حروف شده­ اند و میزان انتقال محتوای تصاویری مانند نشانه، آرم، لوگو، بیلبورد و… ده برابر بیشتر از متن می باشد، داشتن یک لوگو (Logo) یا آرم عالی برای مطرح شدن در این جامعه ی دیجیتالی از الزامات است. تاثیر طراحی حرفه ای لوگو به قدری زیاد است که اگر به همراه لوگوی خلاقانه، یک نام تجاری تاثیر گذار داشته باشید می توانید مسیر دیده شدن را در زمان کوتاه تری طی کنید. اما برای داشتن لوگو یا آرم حرفه ای لازم است به متخصصان طراحی گرافیک که می توانند لوگوی شما را با مهارت و خلاقیت طراحی کنند، مراجعه کنید تا خیال تان از همه ی جهات راحت شود.

ما در شرکت تبلیغاتی وب وایت، با نظر به اهمیتِ داشتن یک لوگوی منحصر به فرد و تاثیر گذار، با بکارگیری متخصصان این حوزه اقدام به ارائه ی خدمات طراحی لوگو در اصفهان و تمامی نقاط کشور می کنیم که شما می توانید با مراجعه به بخش نمونه کار ها، از لوگو هایی که ما افتخار طراحی آن ها را داشته ایم مطلع شده و با خیال راحت طراحی لوگو خود را با بالا ترین کیفیت خروجی به ما بسپارید.

طراحی سایت وب وایت

طراحی تخصصی لوگو

برای این که لوگوی تخصصی داشته باشید لازم است کار طراحی را به یک طراح گرافیک حرفه ای بسپارید. از آن جایی که طراحی لوگو امری مهم است توصیه می شود حتماً عناصر کلیدی زیر در روند طراحی آرم در نظر گرفته شوند.

پیش نیاز طراحی لوگو

قبل از طراحی آرم یا لوگو نیاز است که طراحان گرافیک، اطلاعاتی در مورد نوع کسب و کار و مخاطبان آن جمع آوری کنند تا بتوانند آرم و لوگو را با توجه به این دو مورد طراحی کنند که نتیجه ی کار هم جذاب باشد و هم موثر واقع شود.

ما در شرکت تبلیغاتی وب وایت، با نظر به اهمیتِ داشتن یک لوگوی منحصر به فرد و تاثیر گذار، با بکارگیری متخصصان این حوزه اقدام به ارائه ی خدمات طراحی لوگو در اصفهان و تمامی نقاط کشور می کنیم که شما می توانید با مراجعه به بخش نمونه کار ها، از لوگو هایی که ما افتخار طراحی آن ها را داشته ایم مطلع شده و با خیال راحت طراحی لوگو خود را با بالا ترین کیفیت خروجی به ما بسپارید.

طراحی سایت وب وایت

چرا طراحی حرفه ای لوگو لازم است؟

برای این که در عصر دیجیتال که تمامی افراد و کسب و کار ها برای جلب مشتری در پی به روز کردن خدمات و محصولات شان هستند نه تنها از دیگران عقب نمانید، بلکه از آن ها جلو بزنید لازم است هر روزه مطابق با نیاز مخاطب های کسب و کار تان از تکنولوژی ها و روش های نوین تری استفاده کنید. اما جالب است بدانید که بدون داشتن یک آرم حرفه ای بهترین ایده، محصول، خدمات، وب سایت و تلاش های بازاریابی شما بی نتیجه خواهد ماند. بنابراین باید تمام تلاش خود را بکنید که رنگ، تایپوگرافی و طراحی لوگو یا نام تجاری شما به صورتی باشد که با اولین بار با مخاطب ارتباط برقرار کرده و اثر ماندگاری را در ذهن آن ها بر جای بگذارد.

شش اصل طراحی تخصصی لوگو

یک لوگوی موثر باید علاوه بر منحصر فرد بودن، حتی با اولین بار در ذهن باقی بماند و اگر آرم یا نام تجاری به یاد ماندنی نباشد، بدین معنی است که کسب و کار شما به این زودی ها شناخته نمی شود.

اگر آرم شما در عین زیبایی ساده باشد، موجب وفاداری برند و به رسمیت شناختن شما و کسب وکار تان شده و به آسانی قابل تشخیص است.

لوگوی شما باید تطبیق پذیر باشد تا بتوان آن را در هر سیستم عامل و مرورگری بدون تغییر مشاهده کرد و قابل استفاده در رسانه های مختلف، بدون کشیدگی یا بهم ریختگیِ ظاهر باشد.

نام تجاری یا آرمی که شما انتخاب می کنید باید با هدف شما و کسب و کار تان متناسب باشد تا هر کسی با دیدن آن ها بتواند تشخیص بدهد که این لوگو متعلق به چه نوع کسب و کاری است.

مهم ترین عاملی که در اولین نگاه، توجه افراد را جلب کرده و به آن ها حسی را منتقل می کند، رنگ لوگوی شما است. پس باید با توجه به سلیقه و از همه مهم تر نوع کسب و کار خود اقدام به انتخاب یک رنگ مناسب کنید.

لوگوی شما باید مطابق با اصول زیبایی شناسی بر پایه ی تعادل طراحی شود تا از دید افراد، متعادل و جذاب به نظر برسد.

طراحی سایت وب وایت

سپردن طراحی لوگو یا آرم به شرکت تبلیغاتی وب وایت

برای طراحی آرم یا لوگو بهترین کار این است که با یک شرکت تبلیغاتی موفق به توافق برسید تا علاوه بر خروجی عالی و تضمینی، به شما پیشنهاد هایی جهت بهتر تصمیم گرفتن داده شود. شرکت تبلیغاتی وب وایت با بیش از ده ها سال تجربه ی گران بها و درخشان در زمینه ی طراحی لوگو در اصفهان، یکی بهترین انتخاب هایی است که می توانید داشته باشید. زیرا با ارائه ی نمونه کار ها و پیشنهادات بی نظیر، آرم یا لوگوی شما را مطابق با سلیقه و کسب و کار شما طراحی کرده و در اولین فرصت آماده ی خدمت رسانی می باشد.

مراحل طراحی لوگو یا آرم

مرحله اول : تحقیق در زمینه ی کسب و کار

قبل از شروع کار نیاز است که به طراحان گرافیک در مورد نوع کسب و کار و مخاطبان آن توضیحاتی داده شود تا با تصویر سازی بیشتر و دقیق تر، لوگوی متناسب تری طراحی شود. همچنین انجام این کار می تواند به افرادی که قبلاً طراحی ای در این زمینه انجام نداده اند کمک کند تا درک بهتری از نحوه ی کار داشته باشند.

مرحله دوم : شناخت مشتری

شناخت مشتری یا مخاطب هدف، یکی از مهم ترین مواردی است که طراح باید در مورد آن اطلاعات دقیق و کاملی داشته باشد تا بداند مشتری از چه چیزی خوشش می آید یا نمی آید و چه ترجیحات یا سرگرمی هایی دارد و متناسب با آن ها اقدام به طراحی هدفمند لوگو کند.

مرحله سوم : وجه تمایز

باید لوگو را از طریق طراحی خلاقانه و حرفه ای تولید کرد تا هر کسی با دیدن آن جذب کسب و کار شما شود و بداند شما با دیگر کسب و کار ها تفاوت دارید و به نوعی یک دلیل برای انتخاب شما به جای دیگران به آن ها داده می شود. در نتیجه طراحان باید کاری کنند که لوگوی کسب و کار متفاوت و منحصر به فرد باشد.

تفاوت لوگو و آرم

برایتان جالب است بدانید که بسیاری از مردم فکر می کنند آرم و لوگو یکی هستند. اما باید بگوییم که لوگو یک عنوان به اشکال و صورت ‌های مختلف گرافیکی است که این شکل ها بر پایه ی سلیقه و خلاقیت طراحان تولید می شود. اما آرم یک عنوان گرافیکی نیست و تنها یک نشانه یا تصویر گرافیکی ساده می باشد.

دو گونه نشانه وجود دارد

  • دیداری: یعنی هر آنچه شما با چشم دیده و با حس ادراک می کنید.
  • تصویری: یعنی وقتی چند نشانه ی دیداری در متنی جای گرفته و تبدیل به نشانه ‌های تصویر می‌ شوند.

نشانه چیست؟ چیزی است که در قالب عناوین می تواند جای چند چیز را در ذهن شما بگیرد.

طراحی سایت وب وایت
دلایل گزینش وب وایت

چرا طراحی لوگو با وب وایت؟

  • کیفیت بالا
  • طراحی خلاقانه و جذاب
  • قیمت مناسب
  • تدوین عنوان بر پایه ی اصول بازاریابی
  • به کارگیری طراحان گرافیکی با سابقه
  • طراحی متناسب با کسب و کار شما
  • انتخاب رنگ متناسب با اصول روانشناسی
  • افزایش پرستیژ کاری و جذب مخاطب
آژانس دیجیتال ماركتينگ وب وایت

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره  رایگان با شماره ۰۹۱۳۰۰٧٧۹۱۳ يا شماره ۹۱۰۱۰۶۲۰ – ۰۳۱ تماس حاصل فرمایید و یا به نشانی info@webwhite.ir ایمیل بزنید تا در کمترین زمان حداکثر ۲۴ ساعت به صورت کاملاً حرفه ای  کارشناسان ما به سوالات شما پاسخ بدهند.

سفارش خدمات لوگو