ارائه خدمات گویندگی و نریشن حرفه ای

در سال های گذشته با افزایش سختی های زندگی برای انسان، باعث شده که به مرور زمان از مطالعه متن ها دور بشوند. اما با استفاده از روش های جایگزین می توانید جایگاه کسب و کار خود را در زندگی مخاطبان پر رنگ کنید. شما در این روش می توانید مطالب مورد نظر خود را در فرمت یک فایل صوتی مانند نریشن یا یک فایل موشن گرافیک چند دقیقه ایی در اختیار کاربران و یا مشتریان خود قرار دهید.این نوع از به اشتراک گذاری مطالب معمولاً با استقبال بسیار خوبی مواجه می شود. به عنوان مثال مخاطبان شما در حین انجام کار های روزانه خود هم می توانند مطالب شما را گوش بدهند و جزو دسته ی طرفداران شما باقی بمانند. اما راز ماندگاری در ذهن مخاطب و مشتریان این است که کلام و متن خود را باید کاملاً حرفه ای و هنرمندانه بخوانید تا مخاطبان جذب شما شوند.یکی از بهترین روش های تولید محتوا و به اشتراک گذاری در بین مخاطبان این است که محتوای شما به شکل صوتی انتشار پیدا کند. محتوای صوتی حاوی اطلاعات مفید و حرفه ای می باشد که در زمان صرفه ‌جویی می کند. اگر دوست دارید که چنین محتوایی تولید کنید؛ مناسب ترین راه برای شما قطعاً تولید نریشن است. اما بهتر است بیشتر با نحوه ساخت نریشن آشنا شوید و در پایان تصمیم گیری کنید.

نریشن چیست ؟

گویندگی یا نریشن narration هنر تبدیل متن های مختلف به کلام تاثیرگذار است. در بسیاری از موارد مخاطب ما علاقه ایی به خواندن متن های مختلف ندارد و این امر ممکن است باعث شود بسیاری از مطالب مهم، خوانده نشود. نریشن، گویندگی و صداگذاری می تواند به طور شگفت انگیزی مخاطب را جذب خود کند و در نتیجه بازاریابی محتوایی جز بهترین و موثر ترین روش های بازاریابی حساب می شود. نریشن با روایت یک قصه و توضیحات کلامی، باعث جذب نا خواسته مخاطب می شود. بازاریابی شنیداری جزء بهترین و تاثیر گذار ترین نوع بازاریابی محسوب می شود که هیچ کسب و کاری نباید از قدرتی که این روش دارد غافل شود. درنتیجه می توان گفت نریشن یکی از بهترین و موثر ترین راهکار های مناسب جهت بازاریابی است.

گوینده نریشن کیست؟

در قدم اول باید با گویندگی آشنا شوید به کسی گوینده می گویند که دارای توانایی های منحصر به فردی باشد. همین طور دارای ویژگی هایی مناسب در اندام های گفتاری باشد و همچنین دارا بودن ویژگی هایی چون توانمندی های دیگر مانند تحصیلی و تخصصی، تربیتی و خانوادگی و… باشد. فرد با استفاده و توجه به علوم روانشناسی ارتباطاتی و جامعه شناسی قادر است پیام ها را با بیانی مناسب به مخاطب به‌ خوبی انتقال دهد.

آژانس دیجیتال ماركتينگ وب وایت

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره به صورت کاملاً رایگان و حرفه ای در این حوزه برای کسب و کار تان با شماره تماس 09304852006 و یا 03191010620 تماس حاصل فرمایید و یا به نشانی info@webwhite.ir ایمیل بزنید تا در کمترین زمان حداکثر 24 ساعت کارشناسان ما به شما مشاوره دهند.

چرا باید از نریـشن استفاده کنیم؟

نریشن یک روش قدرتمند و سریع برای به اشتراک گذاشتن صدا، خلاقیت، افکار، موسیقی، دانش یا هر چیز دیگری است که می‌توانید تولید کنید. در هر حوزه ‌ای که مشغول به کار هستید، می‌توانید نریشن تولید کنید. شما می‌توانید محصول و یا خدمات خود را به راحتی با تولید نریشن تبلیغ کنید.

با تولید محتوای صوتی مناسب، خلی سریع توجه شنوندگان را به خود و یا کسب و کارتان جلب می ‌کنید و می‌ توانید مخاطبانی از سراسر جهان بدست آورید. اگر یک کسب‌و کار دارید از نریشن برای رشد پایه ‌ی مشتری خود استفاده کنید. شما می‌ توانید با تولید یک محتوای صوتی با کیفیت ارتباط با مشتریان و کاربران خود را حفظ کنید و محصول و یا خدمات خود را در ذهن آن ها ماندگار کنید. از آن جا که همه‌ ی مخاطبان به یک نوع محتوا علاقه ‌مند نیستند، بنابراین ساخت نریشن ها برای آن دسته از افرادی که علاقه‌ ای به خواندن مقاله یا دیدن ویدیو ندارند، لازم است. طبق آمار های بدست آمده، افراد محتوای صوتی را بیشتر دوست دارند به دلیل اینکه می ‌توانند از آن در حین انجام کار های روزمره استفاده کنند. بنابراین نریشن برای تبلیغات، بازاریابی و افزایش مخاطبان بسیار مؤثر است.

صدای انسان یک نوع ارتباطی با مخاطب ایجاد می‌ کند که یک نوشته نمی ‌تواند آن حس لازم را ایجاد کند. هنگامی که شما به صدای تولید کننده نریشن گوش می‌ دهید، می‌ توانید عواطف و هیجانات تولید کننده نریشن را احساس کنید و احساس می ‌کنید او را می شناسید. شنوندگان از طریق محتوای صوتی رابطه‌ی خود را با شما وسیع تر می کنند. این نوع ارتباط برای افزایش مخاطب و مشتریان، بسیار مناسب است. نریشن یک راه قدرتمند برای مخاطبان شما برای دریافت پیام است. بنابراین با تولید نریشن های مختلف و جذاب یک ارتباط قوی ‌تر با مخاطبان و مشتریان خود ایجاد می‌ کنید.

کسانی که نریشن شما را گوش داده اند و به نریشن ‌های شما علاقه ‌دارند، جزو مشتریان ثابت سایت شده و دیگر لازم نیست هر بار به سایت شما بازگردند تا محتوای جدید را پیدا کنند. با عضویت قسمت مشترکین سایت، محتوای صوتی جدید برای مشتریان ارسال می شود و مخاطبان آن را دانلود کرده و گوش می ‌دهند. علاوه بر این، آن‌ ها به احتمال زیاد درباره‌ ی محتوای شما نظر می‌ دهند. با دریافت نظرات آن‌ ها می ‌توانید علایق آن ‌ها را بهتر شناخته و نریشن هایی جذاب تر بسازید. بنابراین، با عضویت در سایت، محتوا به طور خودکار بدون هیچ مانعی و اذیتی به مخاطب می ‌رسد. از آنجا که نریشن روی اینترنت و در سایت ‌ها قرار می ‌گیرد، وسیله ‌ی ارتباطی ارزان و کم هزینه ای نیز می باشد.

مزایای تولید نریشن برای کسب و کار

تمام کسب ‌و کار های مختلف از محتوای صوتی برای انواع اهداف از جمله به اشتراک‌گذاری اطلاعات در مورد محصولات و یا خدمات جدید، اطلاعات شرکت و یا اطلاعات عمومی مربوط به این صنعت استفاده می ‌کنند. گنجاندن نریشن ها در برنامه‌ی بازاریابی خود مزایای بسیاری برای شرکت دارد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

نریشن ها روشی مناسب و به صرفه برای به اشتراک‌ گذاری تجربیات ‌تان در زمینه کسب و کارتان را ایجاد می ‌کند. فایل ‌‌های صوتی به شما این امکان را می ‌دهند شور و شوق و مهارت ‌های گفتاری خود را که اغلب در متن ها وجود ندارد، در هنگام بیان اطلاعات انتقال دهید. تولید محتوای صوتی به صورت منظم  و دقیق و و یا ایده ‌های تازه و عالی باعث می ‌شود خود و شرکت تان به عنوان یک قدرت در کسب ‌و کار دیده شوید.

مخاطبین صدای گوینده را می‌ شنود و ارتباط بیشتری نسبت به خواندن اطلاعات بر روی یک صفحه‌ ی وب ایجاد می ‌شود. اگر شما به طور منظم نریشن انتشار بدهید، شنوندگان با صدا و سبک عرضه ی شما آشنا می‌ شوند. این آشنایی باعث بازگشت مخاطب به سایت و ماندن او در سایت می‌ شود و نام شرکت شما در ذهن آن‌ ها ماندگار می مانند. تولید محتوای صوتی راه بهتری برای رسیدن به مشتریان جدید است. آن‌ ها برداشت و دید بهتری از ارزش ‌ها و روش‌ های انجام کسب و کار شما بدست می ‌آورند.

ایجاد نریشن به صورت منظم کمک می ‌کند برند شرکت شما در بین مردم شناخته شده و توسعه و رشد پیدا کند. شما می ‌توانید تمام اطلاعات که نیاز است درباره‌ی محصولات و خدمات خود را زمانی که به محتوای نریشن مرتبط هستند در نریشن جای بدهید.

خدمات گویندگی وب وایت

  • صداگذاری در فیلم آموزشی
  • پادکست
  • تیزر صوتی
  • نریشن

تعرفه سفارش نریشن

از آنجایی که گفتیم تولید نریشن کاری حرفه‌ ای است و نیازمند تجهیزات؛ در نتیجه تیم وب وایت تولید نریشن برای کسب و کار شما را با مناسب ترین قیمت انجام می ‌دهد. در مراحل تولید نریشن، ما از صدای برترین گویندگان استفاده می‌ کنیم. اما چرا باید از خدمات تیم ما استفاده کنید؟ و تفاوت ما با بقیه چیست؟ یک نکته‌ی دیگری که در نریشن اهمیت بسیار مهمی دارد؛ این است که کیفیت نریشن به خوبی حفظ شود و با استفاده از تصاویر و موزیک های متناسب با موضوع ارتباطی همیشگی با مخاطب برقرار کند؛ که این مسئله در تمامی نریشن های تولیدی وب وایت استفاده شده است. اگر می‌ خواهید کسب و کار خود را به صورت کاملاً حرفه ‌ای تر به دیگران معرفی کنید، می‌ توانید به صفحه خدمات گویندگی،مراجعه کرده و تعرفه انواع نریشن ها را مشاهده کنید و در آخر سفارش خود را در کوتاه ترین زمان ثبت و دریافت کنید. همچنین با مشاهده ‌ی لیست قیمت‌ ها متوجه می ‌شوید که دلیلی برای تاخیر انداختن در تولید نریشن وجود ندارد!

آژانس تبلیغاتی وب وایت با به کارگیری تمام امکانات به روز و استودیو نریشن سازی با فضایی مناسب و همچنین همکاری با بهترین گویندگان در زمینه نریشن سازی مفتخر است فایل های صوتی و یا تبلیغاتی شما را به عهده بگیرد و با استفاده از نیرو های تخصصی کسب و کار شما را در ذهن مردم ماندگار کند.

فرم درخواست مشاوره رایگان

مشاوره ديجيتال ماركتينگ2