خدمات گویندگی وب وایت

گویندگی یا نریشن در واقع همان تبدیل متون گوناگون به کلام و صداهای تأثیرگذار است. شاید به این نکته توجه کرده باشید که امروزه بیشتر افراد علاقه ای به خواندن متن و کلمات ندارند و این یکی از عواملی است که باعث می شود مخاطبان، بسیاری از مطالب مهم را از دست بدهند. بازاریابی شنیداری یکی از بهترین انواع بازاریابی محسوب می شود و به جذب افراد کمک بسیاری می کند.

خدمات گویندگی وب وایت
صداگزاری فیلم آموزشی

صداگذاری فیلم آموزشی

این روش به این گونه است که فردی به شیوه دلنشین و تاثیرگذار متن آموزشی را به جای معلم و یا استاد با رعایت نکات آموزشی برای درک بهتر مخاطب، بیان می کند. صداگذاری بر روی فیلم در واقع به معنی حذف، تفکیک و یا تغییر صدای پس زمینه فیلم است. باید توجه داشته باشید که صداگذاری بر روی فیلم یکی از مباحث خیلی مهم و کاربردی است و صدا و کیفیت صداگذاری آن بر نتایج حاصل شده تأثیر بسزایی دارد.

پادکست

بهترین راه پخش پیام صوتی در اینترنت پادکست یا رادیوی اینترنتی است. پادکست ها در دنیای تبلیغات نتایج بسیار فوق العاده ای بر اسپانسرها می گذارند. تحقیقات انجام شده نشان می دهد به صورت تقریبی 61% از مخاطبانی که به یک پادکست خوب گوش داده اند، از خود واکنش نشان داده و محصول تبلیغ شده را خریداری کرده اند. در دنیای امروز میلیون ها نفر زمان کافی برای خواندن مطالب ندارند و روزانه بخشی از وقت خود را صرف گوش دادن به پادکست می کنند. حتی تصور کنید در هنگام طی کردن مسیر خانه، محل کار و یا زمانی که بیکار هستید،  دوست دارید زمان خود را بیهوده هدر ندهید و تمام زمان خود را برای گوش دادن به پادکست مورد علاقه خود بگذارید. بنابراین در هر شرایطی شما تنها نیستید و در حال حاضر پادکست به یکی از محبوب ترین رسانه های دنیا تبدیل شده است. طبق آمار اعلام شده توسط Inlnite Dial مردم آمریکا در طول یک هفته به طور میانگین 7 پادکست گوش می دهند و این آماری است که روز به روز در جهان در حال افزایش است. همچنین تبلیغات ارائه شده در یک پادکست حدود 2 تا 3 برابر بیشتر از تبلیغات رادیویی برای کاربران و مخاطبان محبوب هستند.

پادکست

نریشن

نریشن یا گفتار همان صوتی است که بر روی فیلم گذاشته می شود تا توضیحات اضافی در مورد فایل ارائه شود. در واقع به گویندگی متن، نریشن می گویند که نسبت به تیزرهای تبلیغاتی سرعت آهنگ ملایم تر و زمان بیشتری دارد. مثلا در سینما، روایت بیان شده قصه ای است که از سوی شخصیت های فیلم و یا غیر از آن ارائه می شود. تصور کنید در مستند و یا فیلم های آموزشی یک صدایی در مورد تصاویر پخش شده، اطلاعاتی را برای مخاطب ارائه می دهد، در این صورت فرد تمام تصاویر را به صورت کامل درک می کند، در واقع به این فرد نریتور یا گوینده می گویند. همچنین در فیلم های داستانی صدای یک فردی بر روی فیلم است و این شخص به عنوان دانای کل، اطلاعاتی در مورد اتفاقات و شخصیت های فیلم در اختیار کاربران می گذارد.

به گفتاری می گویند که از ابتدا تا انتها ویدئو یا تصاویر را شامل خواهد شد و این گفتار به صورت متنی ایجاد می شود و در اخر گوینده و یا خبرنگار می تواند متن آماده شده را تدوین و سپس در استودیو ضبط کند. در نتیجه صدای تهیه شده روی تصویر مناسب و مرتبط، مونتاژ می شود.

به گفتاری می گویند که بخشی از ویدئو یا تصاویر را شامل می شود. در این گونه از نریشن، گوینده از سخن مصاحبه شونده استفاده می کند و علاوه بر این که مطالبی در مورد آن رویداد برای ما بیان می کند بلکه به آن اخبار انسجام نیز می بخشد.

تیزرصوتی

تیزر صوتی

یکی از مؤثرترین و بهترین روش های بازاریابی برندهای کسب و کار، تیزر تبلیغاتی است. در دنیای شلوغ ارتباطات که هر لحظه حجم عظیمی از پیام ها و تبلیغات به سمت مخاطبین هجوم می برند، در این صورت جلب نظر و توجه افراد و نفوذ در آن ها امر ساده و آسانی نیست، در این شرایط ما به شما خدمات گویندگی به ویژه تیزر صوتی را پیشنهاد می کنیم. در واقع تیزر صوتی یک متن جذاب و کوتاه است و با هدف جذب هر چه بیشتر کاربر به موضوع تبلیغ، با هیجان خوانده می شود. همچنین صدای گوینده تیزر یکی دیگر از عناصر تأثیرگذار در تیزر تبلیغاتی است. باید به این نکته توجه داشته باشید که تفاوت بسیاری بین تیزرهای بی صدا و صدا دار وجود دارد و علاوه بر این تیزری با صدای بی روح و خنثی نمی تواند نسبت به تیزری که صدای جذابی دارد، بر مخاطب خود تأثیرگذار باشد.

مزایا خدمات گویندگی وب وایت نسب به رقبا

دیجیتال مارکتینگ وب وایت

بهره گیری از با تجربه ترین گویندگان کشور

مناسب ترین قیمت با خدمات با کیفیت

آموزش بازاریابی عصبی

صدای با کیفیت و مناسب برای فیلم و تصاویر

مشاوره رایگان و تحویل در کوتاه ترین زمان

مجری گری

بر اساس اهداف زمانبندی شده، برنامه هایی مانند جشن، همایش و سمینار و یا برنامه تولیدی جهت بخش و … توسط گوینده و مجری هایی با تجربه به بهترین شیوه و با رعایت اصول مجری گری ارائه می شود و اهداف ما از مجری گری جذب مخاطب به سمت اهداف تبلیغ است.

دوبله

دوبله به معنی این است که به جای شخصیت کارتونی و یا واقعی، صداگذاری انجام شود و باید به این نکته توجه داشته باشید که در میان تمام خدمات گویندگی دوبله سخت ترین کار است.

دوبله
آژانس دیجیتال ماركتينگ وب وایت

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره  رایگان با شماره ۰۹۱۳۰۰٧٧۹۱۳ يا شماره ۹۱۰۱۰۶۲۰ – ۰۳۱ تماس حاصل فرمایید و یا به نشانی info@webwhite.ir ایمیل بزنید تا در کمترین زمان حداکثر ۲۴ ساعت به صورت کاملاً حرفه ای  کارشناسان ما به سوالات شما پاسخ بدهند.

سفارش خدمات گویندگی

سفارش گویندگی

برخی نمونه کارهای وب وایت