چرا ست های اداری برای یک فروشگاه لازم است؟

فرض کنید وارد یک شرکت یا دفتر کار یک شرکت می شوید و این شرکت برند معروفی باشد. در لحظه ی ورود می بینید که روی در و دیوار اسم و نمونه کارهای شرکت و برند آن حک یا نوشته شده است. خیلی اتفاقی چشمتان به لیوان روی میز جلوی منشی می افتد. لیوانی زیبا و توی چشم که اسم برند یک شرکت معروف مثل استارباکس روی آن نوشته شده است. آبدارچی برای شما چای می آورد و روی فنجان شما اسم برند یک شرکت چینی نوشته شده. روی خودکار و زیر دستی و میز هم هر کدام جداگانه اسم برند شرکت های تولید کننده نوشته شده است.

بنظر شما این وسط یک چیزی اشکال ندارد؟ آیا چیزی در ذهن شما درگیری ایجاد نکرده است؟ آیا با خود نمی گویید چرا اینجا که یک شرکت با برند معروفی است، همه چیز متحد الشکل و گویای برند نیست؟ این ها سوالاتی است که ذهن شما را درگیر خود می کند و درست و بجا هم می باشد. مشکل این شرکت نداشتن ست های اداری مناسب است.

ست اداری یعنی تمام وسایل مورد نیاز مثل ملزومات اداری و میز و صندلی ها و کلا چیزهای دم دستی که در دید مشتری و مخاطب شماست، به نحوی طراحی و تزئین شود که بتواند معرف برند شما باشد. پس همانطور که می بینید داشتن یک ست اداری متناسب با برند بسیار مهم و ضروری است.

ست های اداری باید با توجه به نام برند، موضوع فعالیت شرکت و خیلی چیزهای دیگر طراحی شوند. طراحان و گرافیست های ماهر در این زمینه باید با تلاش و جدیت این مهم را به سرانجام برسانند.

تیم متخصص و حرفه ای وب وایت، با داشتن افراد متخصص و متبحر در زمینه ی طراحی و گرافیک توانسته است سالهای زیادی را در اصفهان برای شرکت ها و برند های مختلف، ست اداری تهیه کند و این ست ها در حال حاضر معرف برند و فعالیت این شرکت ها می باشند.

چگونه یک ست اداری مناسب در اصفهان تهیه کنیم؟

اگر قصد دارید برند و کسب و کارتان بهتر و بیشتر در چشم باشد و مطرح گردد، باید وسایل مصرفی و ملزومات اداری شما نیز هماهنگ و معرف برندتان باشد. این کار در نظر مشتری و مراجعان بسیار جلوه ی خوبی به کسب و کارتان می دهد. داشتن ست اداری مناسب و شیک شما را در بین رقبا بهتر نشان می دهد. اعتماد مراجعان و مخاطبان شما با داشتن ست اداری در دفتر شرکت دو چندان خواهد شد. اما گذشته از این حقایق باید دید نیاز شما به ست اداری چیست و چگونه این نیاز را با توجه به بودجه و سلیقه شخصی خود انتخاب کنید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ وب وایت در اصفهان کار را برای شما بسیار راحت تر کرده و می توانید با اعتماد به نیرو های متخصص این تیم حرفه ای، ست اداری بسیار شیک و مطابق سلیقه و برند تان تهیه کنید. مشاوران تیم وایت می توانند با مشاوره ی تخصصی در زمینه ی طراحی ست به شما، بهترین ست اداری مطابق با موضوع فعالیت شرکت و کسب وکارتان را طراحی کنند و در کوتاه ترین زمان به شما تحویل دهند.

در طراحی ست اداری باید یکسری نکات را به خوبی رعایت کنید تا ست اداری شما با کسب و کارتان همگون شود

اگر خوب بدانید که محصول نهایی کار چیست و چه کاربردی دارد، می توانید با خلاقیت در طراحی، ست های اداری مربوط و خلاقانه تولید کنید که کارایی محصول یا خود محصول را در نهایت به نمایش بگذارد. بکار بردن هر گونه خلاقیتی در این کار هنر محسوب می شود به شرطی که محصول نهایی و کاربرد آن، فدای زیبایی و خلاقیت نشود.

برخی از اطلاعات یک برند و کسب و کار از درجه ی اهمیت بالایی برخوردار است و باید روی تمام اقلام نوشته و چاپ شوند. مثلا آدرس پستی و تلفن و لینک شبکه اجتماعی از موارد خیلی مهم است.

وقتی صحبت از ست اداری می شود یعنی باید طراحی به نحوی باشد که بین اقلام مورد نظر یک وجه تشابهی وجود داشته باشد. مثلا اگر با فلان فونت و رنگ اسم برند یا شکل خاصی را روی سر برگ چاپ کردید ولی روی خودکار رنگ و فونت را تغییر دهید یا روی لیوان یک رنگ دیگر به کار ببرید اصلا هماهنگی وجود ندارد و مخاطب را در شناخت و به ذهن سپردن برند و رنگ دچار سر در گمی خواهید کرد.

این هم از موارد مهمی است که البته کمی سلیقه ای است. مثلا برای یک شرکت بازرگانی باید در طراحی ست های اداری از رنگ هایی که جنبه ی رسمی تر دارند استفاده کنید مثل مشکی یا سورمه ای یا سبز و قهوه ای. اما برای یک برند لوازم آرایشی باید از رنگ های شاد و جذاب و گرم استفاده کنید.

این مورد هم از پر اهمیت ترین موارد در طراحی ست های اداری است. هر برند یا شرکت و سازمانی رنگ خاصی را به عنوان رنگ سازمانی برای خود دارد. باید در طراحی ست های اداری حتما از رنگ سازمانی آن شرکت استفاده شود.

ست اداری شامل چه مواردی است و چقدر مهم است؟

یک ست اداری در بر گیرنده ی مواردی است که شما بخواهید و درخواست کنید اما معمولا شامل موارد زیر می باشد:

اهمیت ست های اداری در کسب و کار بیشتر بخاطر دیده شدن برند می باشد. بیشتر جنبه ی حفظ وقار در کسب و کار می باشد. وجود آن برای تبدیل به برند شدن لازم و ضروریست. اهمیت ست اداری در بین کسب و کار هایی که فیزیکی یا حتی اینترنتی هستند به قدری بالاست که اگر وارد دفتر یک شرکت یا کسب و کاری بشوید خواهید دید که اکثرا از ست های اداری استفاده می کنند و ظاهر کار برایشان با اهمیت است.

آژانس دیجیتال ماركتينگ وب وایت

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره  رایگان با شماره ۰۹۱۳۰۰٧٧۹۱۳ يا شماره ۹۱۰۱۰۶۲۰ – ۰۳۱ تماس حاصل فرمایید و یا به نشانی info@webwhite.ir ایمیل بزنید تا در کمترین زمان حداکثر ۲۴ ساعت به صورت کاملاً حرفه ای  کارشناسان ما به سوالات شما پاسخ بدهند.

سفارش خدمات ست اداری