روش هاي پرداخت وجه

براي خريد محصول يا خدمات مورد نظر خود از وب سايت وب وايت مي توانيد از روش هاي مختلفي استفاده كنيد.

روش هاي پرداخت وجه

روش اول : پرداخت آنلاين

ساده ترین و بهترین روش پرداخت وجه، پرداخت آنلاین می باشد.برای اینکه شما در هر زمان و مکانی این امکان پرداخت را به راحتی در اختیار دارید. برای این کار می توانید از تمامی کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب (تقریبا تمامی بانکها مثل بانک ملت، ملی، کشاورزی، پارسیان، اقتصاد نوین، دی، پاسارگاد و….) استفاده کنید. در تمامی صفحات خرید محصولات دکمه هایی وجود دارد که روی آنها نوشته شده “خرید” با کلیک بر روی این دکمه ها شما به درگاه پرداخت بانک هدایت می شوید پس از وارد کردن اطلاعات درخواستی مرحله به مرحله تا پرداخت وجه پیش خواهید رفت و در صورت موفقیت، درگاه بانکی به شما شماره پیگیری خواهد داد و بلافاصله پس از پرداخت سایت اقدامات لازم برای تحویل محصول به خریدار را انجام میدهد. این روش ساده ترین روش می باشد و توصیه ما استفاده از این روش می باشد.

توجه: برای این نوع پرداخت کارت بانکی شما باید رمز دوم(رمز پویا) و یا رمز خرید اینترنتی داشته باشد.در صورتی که کارت شما رمز دوم یا رمز خرید اینترنتی ندارد، یا نمیدانید که دارد یا خیر و یا رمز آن را فراموش کرده اید، باید یکبار به یکی از دستگاه های خودپرداز بانک خودتان مراجعه کنید و با قراردادن کارت خودتان در دستگاه خودپرداز از طریق گزینه تغییر رمز/ تعیین رمز دوم یا رمز اینترنتی برای کارت خود رمز اینترنتی ایجاد کنید.

روش دوم : پرداخت كارت به كارت يا واريز به حساب

در صورتی که به هر دلیلی امکان پرداخت آنلاین برای شما فراهم نیست، می توانید وجه محصول را به یکی از حساب‌های زیر (ترجیحاً ملّت)‌ واریز، بفرمایید و سپس با شماره ۰۹۱۳۰۰٧٧۹۱۳ تماس بگیرید و اطلاعات پرداخت را ثبت کنید. یا می توانید از طریق واتس آپ روی همین شماره فیش واریزی خود را برای ما ارسال کنید و بعد از تایید فیش ما لینک دانلود محصولات خود را برای شما ارسال خواهیم کرد و اگر که خدمات از ما خریداری کرده باشید بلافاصله بعد از تایید فیش واریزی اولین جلسه برای شما رزرو خواهد شد و تاریخ جلسات از طریق ایمیل یا واتس آپ به شما اطلاع داده خواهد شد.

كارت بانكي