خدمات سئو

امروزه افراد برای کسب اطلاع از مشخصات یک محصول یا خرید آن، بیشتر از قبل در اینترنت جستجو می ‌کنند. اگر علاقه دارید زمانی که افراد در جستجوی محصولات در محیط آنلاین هستند، نام شما جز گزینه ‌های قابل انتخاب آن‌ ها باشد، باید از فرایند سئو استفاده کنید. داشتن یک وب سایت بهینه ‌سازی شده موجب می‌ شود که مشتریان بالقوه به سمت محصولات و خدمات شما هدایت شوند. خیلی از ما اصطلاح “سئو” را شنیده ایم. اما سئو چیست؟ در این مقاله قصد داریم هر چیزی که مربوط به سئو می باشد را برای شما بازگو کنیم.

خدمات سئو چیست؟

هر فعالیتی که در داخل سایت بیرون وب سایت انجام شود برای قرار گرفتن کلمات کلیدی وب سایت در صفحات اول تمام موتور های جستجو خدمات سئو گفته می شود. خدمات سئو یک فرایند بوده و تا هر زمانی که وب سایت ها وجود دارند باید این فرآیند وجود داشته باشد. شرکت سئوکار ارائه دهنده خدمات سئو برای کلیه کسب و کارها است. افرادی که خدمات سئو را انجام می دهند سئو کار نامیده می شوند. امروز بسیاری از مدیران وب سایت ها و صاحبان کسب و کارها درباره ی فضای مجازی آشنایی بسیار خوبی با سئو دارند و بر این باورند که هیچ سایتی بدون سئو نمی تواند به فعالیت خود ادامه بدهد و رشد بالایی داشته باشند.

خدمات سئو در اصفهان

اهمیت سئو چیست؟

با فراگیر شدن اینترنت و وب سایت ها، روش انجام بیشتری از کار ها تغییر کرده است. در گذشته برای معرفی کسب و کارها و خدمات از روش های حضوری استفاده می شد که در دنیای دیجیتال امروزه این روش ها منسوخ شده و جای خودشان را به وب سایت ها داده اند. سایت ها همان مغازه ها و فروشگاه ها هستند که شکل آن ها امروزی تر شده است پس باید به نحوه چیدمان و ارائه محصولات در این فروشگاه ها به دلیل اهمیت زیادی که دارند. همچنین مکانی که برای راه اندازی فروشگاه انتخاب می کنید باید در معرض دید مشتریان و کاربران باشد. در دنیای دیجیتال امروز موتور های جستجو مخصوصاً گوگل یکی از راه اصلی برای نشان دادن تجارتتان به افراد مختلف در جهان است و اینکه شما در چه جایگاهی از صفحه نتایج موتور های جستجو قرار دارید نقش بسیار مهمی در رشد و توسعه فعالیت شما دارد و اینجاست که اهمیت سئو نشان داده می شود.

دیجیتال مارکتینگ وب وایت

چرا باید در کسب و کارها از خدمات سئو استفاده کرد؟

روش های تبلیغات را می توان به چند دسته تقسیم کرد:

در بین این روش ها سئو سه ویژگی متفاوت دارد که در هیچکدام از روش های تبلیغاتی گفته شده از آن ها برخوردار نمی باشند.

خدمات سئو در اصفهان

چگونه به شرکت های خدمات سئو اطمینان کنیم؟

نگرانی بیشتر افراد اعتماد به شرکت یا شخصی برای خدمات سئو که ارائه می دهند است. برای اعتماد کردن به شرکت در قدم اول باید بررسی کنید شرکتی که ادعا می کند خدمات سئو ارائه می دهد، دید خود آن شرکت چه جایگاهی در موتور های جستجو دارد. اگر در صفحات اول گوگل بود در قدم دوم شما باید برخی نمونه کارهای سئو آن شرکت را بررسی کنید تا متوجه بشوید همان کاری که برای خود انجام داده است، برای مشتریانش انجام شده است یا خیر؟ در قدم آخر با بررسی موارد قبلی شما می توانید از این مسئله اطمینان پیدا کنید که شرکت مورد نظر توانایی انجام این خدمت را دارا می باشد ولی باز این دلیل مناسبی نیست. بنابراین تضمین های کافی جهت انجام موضوع قرار داد می تواند تا حدی خیال شما را راحت کند. یکی از نکات مهمی که صاحبان کسب و کارها باید به آن آگاه باشند این مسئله است که فقط موتورهای جستجو، وب سایت شما ارزیابی می کنند و جایگاه شما را مشخص می کنید از این رو در بسیاری موارد تضمین جایگاهی خاص توسط افراد یک کار غیر ممکن خواهد بود.

هزینه خدمات سئو چگونه محاسبه می شود؟

در خدمات سئو هزینه ها به صورت ترافیک که برای کلمات کلیدی وجود دارد و سختی و آسانی آن ها بستگی دارد. هزینه های خدمات سئو برای کلمات مختلف و همچنین نوع وب سایت ها متفاوت است. هزینه خدمات سئو معمولاً با ابزاری به نام ( Google Planner ) محاسبه می شود کار این ابزار به این صورت است که میزان جستجوی یک کلمه کلیدی در ماه را نشان می دهد.

چگونه‌ سئوی اصولی، سکوی پرتاب تجارت شما می‌شود

تمامی موتور های جستجو الگوریتم ها و قوانین خاصی برای رتبه بندی سایت ها دارند. این قوانین در هر سال به روز می شوند و تغییر می کند تا بتوانند بهترین مفید ترین مطالب را در صدر صفحات قرار بدهند. با وجود این فیلتر ها رقابت برای داشتن یک سایت عالی و موفق سخت تر شده است. اگر شما می خواهید یکی از پیروزان این رقابت سخت باشید، باید از مزایای سئو سایت آگاه شوید و به درستی از آن بهره مند شوید.

بیشتر کاربران از طریق موتور های جستجو مانند گوگل وارد سایت های مختلف می شوند. طبق آمار های به دست آمده بیشتر از 75 درصد کاربران روی پیشنهاد صفحه اول گوگل کلیک می کند. این آمار به خوبی نشان می دهد که قرار گرفتن در صفحه اول وب سایت بسیار اهمیت دارد. انجام سئو درست و اصولی به شما کمک می کند در صفحه اول موتور های جستجو قرار داشته باشید.

نظر سنجی های مختلف نشان می دهند که کاربران به سایت های معروف و پر مخاطب اعتماد بیشتری دارند و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل یکی از راه های جلب اعتماد کاربران است.

شناسایی کاربران به شما کمک می کند تا گروه های مشتریان هدف را مشخص کنید. برای پیشرفت در کسب و کارتان الزامی است که بدانید محصولی که می خواهید بفروشید برای کدام گروه سنی جذاب تر است، اهالی چه منطقه ای تمایل بیشتری به کسب و کار شما نشان می ‌دهند، بیشترین کاربرانتان خانم هستند یا آقا، چه تحصیلاتی دارند و… ده ‌ها سوال دیگر که به شناخت مخاطب شما کمک می ‌کند. تیم حرفه‌ ای سئو با استفاده از نرم افزارها و روش ‌های حرفه ‌ای، نتایج این تحلیل ‌ها را در اختیار شما قرار می گذارد تا شما بتوانید آگاهانه، کالا و خدمات تان را به مخاطبان عرضه کنید.

همانطور که در ابتدا گفته شد اگوریتم ها و قوانین گوگل هر ساله در حال تغییر هستند، اصول سئو نیز همراه این تغییرات به روز می شوند تا سایت شما بیشترین کیفیت را در میان رقبا داشته باشد. از وظایف این تیم سئو آگاهی از قوانین جدید و راه اندازی این قوانین برای شما می باشد.

به طور تقریبی می توان گفت شما برای خدمات سئو هزینه ایی نمی پردازید بلکه پول خود را برای کسب موفقیت و در آمد بیشتر پس انداز می کنید و از بین رفتن سرمایه تان جلوگیری می کنید. در این صورت می توان گفت دریافت خدمات سئو سایت برای شما یک سرمایه گذاری در بلند مدت است که در آخر سود بسیار و چند برابری به دست خواهید آورد.

در دنیای دیجیتال امروزی تمام صاحبان کسب و کارهای موفق می دانند که سئو اهمیت بسیاری دارند و از آن بهره فراوان می برند. کسب و کار شما نیز برای ماندن در میدان رقابت به خدمات سئو نیاز دارید تا جایگاهی مناسب در بین بهترین ها داشته باشد.

خدمات سئو

خدمات تخصصی بهینه سازی سایت با وب وایت

تمام استاندارهای الگوریتم های انواع موتور های جستجو مانند گوگل بر روی انجام و فرایند سئو تاثیر بسیاری می گذارد. تیم حرفه ایی سئوکار وب وایت با آشنایی کامل از استاندارد های موتور های جستجو و شناسایی و تحلیل رفتار آن ها می تواند قادر به طراحی استراتژی سئوی سایت شما باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن به بهترین نتیجه برسید. برای تدوین استراتژی سئوی وب سایت خود با وب وایت همراه شوید.

مشاوره درست در هر کاری صاحب کسب و کار را چند مرحله از دیگران جلو می اندازد. گاهی فردی که با اصول و تکنیک های سئو آشناست اما می خواهد بداند چه مسیری را باید برود تا به موفقیت برسد. شما با مشاوره سئو می توانید مسیری سریع را برای رسیدن به هدف انتخاب کنید.

ساخت لینک داخلی و خارجی برای رتبه بندی صفحات وب سایت و معرفی سایت در کل فضای اینترنت با توجه به الگوریتم های موتور جستجو بدون داشتن خطر اسپم شدن، یکی از مهم ترین استراتژی در پیاده سازی سئو است. ساخت لینک با استراتژی های متفاوتی انجام می شود که تیم تخصصی و ماهر سئوی وب وایت با برنامه ریزی دقیق و زمان بندی درست می تواند خدمات لینک سازی را به بهترین شکل انجام دهند.

یکی از مهم ترین ویژگی های سئو استفاده کاربران از سایت است. سایتی که پر سرعت باشد کاربران علاقه بیشتری به چرخیدن در آن دارند. یکی از خدمات منحصر به فرد ما در زمینه ی بهینه سازی سایت افزایش سرعت سایت، ایجاد کد های متای گوگل، بهینه سازی تصاویر سایت و استفاده از کش برای افزایش سرعت می باشد.

با پیشرفته شدن الگوریتم های موتور جستجو، استفاده از روش های غلط تولید محتوای سایت نتایج جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت. به همین دلیل برای دست یابی به نتیجه ی مطلوب باید از متخصصان حوزه ی سئو کمک بگیرید. شما می توانید برای دستیابی به رشد و توسعه کسب و کار در فضای مجازی از خدمات سئو آژانس دیجتال مارکتینگ وب وایت استفاده کنید.

فرم درخواست مشاوره رایگان

مشاوره ديجيتال ماركتينگ2