بک اند کار

مینا چراغی پرسیده شد2 سال قبل

سلام راجب وظایف back end developer هم توضیح میدید لطفا؟؟

1 پاسخ‌ها
وب وایت عضو سایت پاسخ داده شد2 سال قبل

سلام وقت بخیر. در حالی که ممکن است به نظر می رسد توسعه دهندگان جلویی کار دشواری داشته باشند تا اطمینان حاصل شود که یک وبسایت عالی ظاهر می شود، به خوبی کار می کند و دارای محتوای صحیح است، توسعه دهندگان عقب مانده واقعا بدتر از آن هستند. در حالی که توسعه دهندگان جلویی مسئول برنامه نویسی سمت سرویس گیرنده هستند، توسعه دهندگان عقب مانده باید با سمت سرور مقابله کنند.

این به این معنی است که آنها باید کد و برنامه هایی را ایجاد کنند که سرور سرور، پایگاه های داده و برنامه های موجود در آن را مدیریت می کند. مهمترین چیز به عنوان یک توسعه دهنده عقب پایان، توانایی ایجاد کد تمیز و کارآمد است که در سریعترین راه ممکن آنچه را که می خواهید انجام می دهد. از آنجا که سرعت وب سایت مهمترین مسئله در مورد بهینه سازی موتورهای جستجو (جستجوگرها) است، در هنگام توسعه عقب پایان، عامل بزرگی است.

توسعه دهندگان Back-end از طیف گسترده ای از زبان های مختلف سرور استفاده می کنند تا برنامه های پیچیده ایجاد کنند. برخی از محبوب ترین زبان های مورد استفاده عبارتند از PHP، Python، Java و Ruby. جاوا اسکریپت نیز به عنوان یک زبان توسعه پایدار به طور گسترده ای گسترش می یابد، در حالی که SQL معمولا برای مدیریت و تجزیه و تحلیل داده ها در پایگاه داده های وب استفاده می شود.

از آنجاییکه وبسایت های مختلف دارای نیازهای متفاوت هستند، یک توسعه دهنده عقب باید انعطاف پذیر باشد، قادر به ایجاد برنامه های مختلف باشد و آنها باید کاملا درک دقیقی از زبان هایی که استفاده می کنند داشته باشند. این بسیار مهم است تا اطمینان حاصل شود که آنها بتوانند با کارآمدترین روش ایجاد برنامه مورد نیاز، مطمئن شوند که امنیت، مقیاس پذیر و آسان برای حفظ آن است.

[کل: 0 میانگین: 0]
این نوشته در ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.
دريافت مشاوره رايگان

به مشاوره نياز داريد؟

پس از تکمیل و ارسال فرم ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

09130077913