تولید محتوا

اکرم راد پرسیده شد2 سال قبل

سلام لطفا توضیح بدین چطور میتونم یه محتوای عالی تولید کنم ممنون

1 پاسخ‌ها
وب وایت عضو سایت پاسخ داده شد2 سال قبل
دوست مهربانم سلام. برای تولید محتواهای عالی، حتما نکات زیر رو رعایت کن:

زیاد مطالعه کنید

اگر می خواهید سبک نویسندگی خاص خودتان را داشته باشید، خواندن کتاب های مختلف کمک بزرگی به شما می کند. خواندن، به شما انگیزه می دهد تا مقالات شگفت انگیز خودتان را بنویسید. به شما کمک می‌کند که بفهمید چگونه سرشناس‌ترین نویسندگان جملات خود را شکل می‌دهند و پارگراف های خود را چیده‌اند. شما یاد می گیرید که چگونه از زبان لطیف باید زیرزکانه استفاده کنید یا اینکه چگونه باید با زبان بازی کنید. به علاوه، به شما این امکان را می دهد که چگونه می‌توانید یک محتوا خوب و خواندنی را تشخیص دهید.

مدل اهرمی

یک مدل نویسندگی شناخته شده در نویسندگی اینگونه است که شما مهمترین اطلاعات خویش را جلو دست می گذارید و نکته حیاتی محتوای‌تان را در میان پاراگراف ۳امیا ۵ام مخفی نمی کنید. چکیده مهم داستان‌تان را در پاراگراف اول بیان می کنید. گرچه می توانید در پاراگراف های بعدی هم درباره ی آن شرح دهید،اما پیام اصلی را در ابتدا باید بیان می کنید. این سبک نوشتن برای بعضی ار مقالات سبک بسیار خوبی است؛ مخصوصا وقتی که پارگراف اول در جست‌وجوها توسط موتورهای جست‌وگر به کاربران نمایش داده می‌شوند.

قصه گویی

همه از یک قصه زیبا لذت می برند، و اکثر مردم به احتمال زیاد می توانند به خوبی یک داستان خصوصا در ارتباط با تجربه های شخصی را بیان کنند. خبر خوب اینکه شما می توانید از جذاب‌ترین قسمت های داستان در کپی رایتنیگ سئو خود استفاده کنید! چه در محتوای اصلی وبسایت‌تان باشد چه در توضیحات محصولات فروشگاهی! بیان کردن یک داستان تاثیر بسزایی در جذب کرردن خواننده خواهد داشت. داستان ها می توانند شفافیت بیشتری ایجاد کنند و همچنین باعث شوند که خوانندگان شما را به راحتی بیاد بیاورند.

هراز چندگاهی استراحت کنید

کپی رایتینگ سئو پروسه دشواری است. اگر به مدت طولانی بنویسید، درمی یابید که تمرکز کردن بسیار سخت تر می شود. اینکه هر فرد چقدر می‌تواند بر روی کاری دقت کند، از شخصی به شخص دیگر متفاوت است. اگر حین کپی رایتنیگ سئو متوجه شدید که ذهن شما در بهت فرو رفته، زمان استراحت است.

از تجربه شخصی اگر بگویم، بیشتر از بیست دقیقه در هر بار نمی توانم پشت سر هم بنویسم. اگر صادق باشم زمان تمرکز من کوتاه است، بلند می شوم و قدمی میزنم، تایم لاین فیسبوکم را نگاه می کنم یا چایی درست می کنم. حتی چند دقیقه‌ استراحت می‌تواند به تمرکز شما کمک کند.

[کل: 0 میانگین: 0]
این نوشته در ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.
دريافت مشاوره رايگان

به مشاوره نياز داريد؟

پس از تکمیل و ارسال فرم ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

09130077913