کلمات کلیدی

کیانا آرایی پرسیده شد2 سال قبل

سلام میشه راهنماییم کنین چطور کلمات کلیدی متنمو پیداکنم؟؟

1 پاسخ‌ها
وب وایت عضو سایت پاسخ داده شد2 سال قبل
دوست خوبم سلام. برای یافتن کلمات کلیدی محتوات حتما روشهای زیر رو دنبال کن:

ماموریت کلمه کلیدی را مشخص دهید

قبل از تولید محتوا و پیدا کردن کلمه‌های کلیدی، باید درباره‌ی هدف نهایی تولید محتوا فکر کنید. در نظر گرفتن هدف نهایی و شرح وظایف محتوا و وبسایت‌تان، شما را رقیب‌هایتان متمایز می‌کند. فکر کردن به پرسش‌هایی هم‌چون من کی هستم و وبسایت من به چه دردی می‌خورد؟ چه چیزی وبسایت من را متمایز می‌کند؟ و … به شما در انتخاب کردن کلمه‌های کلیدی پربازده‌تر کمک می‌کند.

۲٫ لیستی از کلمه‌های کلیدی مرتبط بنویسید

بعد از اینکه هدف نهایی از تولید محتوا در وبسایت‌تان را تعیین کردید، باید به دنبال پیدا کردن کلمه‌ کلیدی‌های بیشتر جست‌وجو شده باشید. انتخاب کلمه‌های کلیدی‌ بیشتر جست‌وجو شده به وبسایت شما کمک می‌کند که کاربران بیشتری شما را گوگل پیدا کنند. انتخاب کلمه کلیدی درست، نقش مهمی در بالا آمدن وبسایت شما دارد.

گاهی برای پیدا کردن بهترین کلمه‌های کلیدی باید به ذهن مخاطب خود نفوذ کنید. طرح پرسش‌هایی هم‌چون کاربران چطور می‌توانند شما را در گوگل پیدا کنند؟ یا کاربران چه چیزی را در گوگل جست‌وجو می‌کنند؟ … . در انتهای تحقیق شما درباره‌ی کلمه‌های کلیدی، شما باید لیستی از کلمه‌های کلیدی را انتخاب کنید که فکر می‌کنید کاربران بیشتر آن‌ها را در گوگل جست‌وجو می‌کنند. گاهی هم به ترکیب کردن و دیگر تنوع کلمه‌های کلیدی پرتکرار فکر کنید.

[کل: 0 میانگین: 0]
این نوشته در ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.
دريافت مشاوره رايگان

به مشاوره نياز داريد؟

پس از تکمیل و ارسال فرم ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

09130077913