بهینه سازی تصاویر

داریوش پرسیده شد2 سال قبل

سلام برای بهینه کردن تصاویر چه پیشنهاداتی دارید؟

1 پاسخ‌ها
وب وایت عضو سایت پاسخ داده شد2 سال قبل
دوست خوبم سلام. برای تگ Alt یک متن توصیفی بنویسید.

بسیاری از مبتدیان اغلب فقط از یک یا دو کلمه به عنوان متن alt برای تصویر استفاده می کنند. این باعث می شود تصویر بیش از حد کلی به نظر برسد و رتبه بندی آن را نیز دشوار تر می کند. به عنوان مثال ، به جای نوشتن عبارت “بچه گربه ها” از عبارت “بچه گربه ها با اردک پلاستیکی زرد بازی می کنند ” استفاده کنید .

از نام های مناسب برای ذخیره تصاویرتان استفاده کنید.

به جای ذخیره تصاویر خود به عنوان هایی مثل DSC4450.jpeg باید آن ها را به درستی نام گذاری کنید. به کلمات کلیدی فکر کنید که کاربران برای یافتن آن تصویر خاص در جستجوی خود تایپ می کنند و از آن کلمات استفاده کنید. همچنین سعی کنید نامی را برای تصاویر استفاده کنید که درباره آن توضیحات داده باشد به عنوان مثال “.jpegخانه-قرمز-چوبی” بهتر از” .jpegخانه” است .

تصاویر مورد استفاده شما باید با متن مقاله مرتبط باشند.

موتور های جستجو با گذر زمان هوشمند تر از قبل می شوند. آن ها می توانند تصاویر را به خوبی تشخیص داده و دسته بندی کنند. با این حال تصاویر شما باید با موضوع کلی پست یا صفحه مرتبط باشد. همچنین قرار دادن تصویر در نزدیکترین متن مربوط به مقاله تان بسیار مفید خواهد بود.

بهترین روش های جستجوگرها را دنبال کنید.

شما همچنین باید از رهنمودهای کلی بهینه سازی سئو برای وب سایت خود پیروی کنید زیرا انجام این کار رتبه بندی جستجوی شما از جمله بهینه سازی تصاویر را بهبود می بخشد .

از عکس ها و تصاویری که به صورت نسخه اصلی هستند استفاده کنید.

[کل: 0 میانگین: 0]
این نوشته در ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.
دريافت مشاوره رايگان

به مشاوره نياز داريد؟

پس از تکمیل و ارسال فرم ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

09130077913