محدودیت دایرکت اینستاگرام

پرسش و پاسخدسته بندی: اینستاگراممحدودیت دایرکت اینستاگرام
ثمین پرسیده شد2 سال قبل

سلام برای ارسال پیام های دایرکت اینستاگرام محدودیت روزانه و ساعتی ای وجود داره؟؟ اگر بله به چه شکلی هستش؟

1 پاسخ‌ها
وب وایت عضو سایت پاسخ داده شد2 سال قبل
سلام شبتون بخیر. عوامل زیادی وجود دارد که هنگام ارسال پیام های دایرکت اینستاگرام محدودیت های ارسال شما را تعیین می کنند. تمام منابعی که به صورت آنلاین می یابید که محدودیت های روزانه یا محدودیت های ساعت را ذکر می کند ، فقط تخمین هستند ، هرچه حساب اینستاگرام قدیمی تر باشد ، دایرکت شما مجاز به ارسال خواهد بود. بنابراین با این گفته ، شما می توانید روزانه بین 50-100 پیام مستقیم ارسال کنید ، برای حساب جدید باید کمتر از این باشد ، برای حساب های جدید سعی کنید حداکثر آن را 20-50 نگه دارید.

برای حد ساعتی ، هیچ منبع دقیقاً نمی تواند حد مجاز را برای شما تعریف کند ، اما یک چیز مطمئناً این است که شما نمی توانید تمام محدودیت روزانه را در مدت یک ساعت ارسال کنید ، برای حد ساعتی که 3-5 به شما توصیه می کنیم ، و آن نیز باید توزیع شود در طول ساعت ، مانند ارسال یک پیام در هر 15 دقیقه.

پیام های تکراری یا پیام هایی را که حاوی کلماتی هستند که مجاز در اینستاگرام نیستند ، ارسال نکنید ، به این ترتیب در امان ماندن خواهید بود. حتی اگر یک پیام واحد دارید که به معنای ارسال برای چندین کاربر است ، باید چند کلمه اضافه کنید که همه پیام ها را متغیر کند. پس از رسیدن به حد خود ، حداقل 24 ساعت باید منتظر بمانید تا پیام های بیشتری را ارسال کنید.

[کل: 0 میانگین: 0]
این نوشته در ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.
دريافت مشاوره رايگان

به مشاوره نياز داريد؟

پس از تکمیل و ارسال فرم ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

09130077913