سئو منفی

نغمه پرسیده شد2 سال قبل

سلام ممکنه راهنمایی کنید سئو منفی چیه و چطور میشه ازش جلوگیری کرد؟

1 پاسخ‌ها
وب وایت عضو سایت پاسخ داده شد2 سال قبل
دوست من سلام شبتون بخیر. سئو منفی مجموعه اقداماتی است که به منظور کاهش رتبه بندی یک وب سایت در صفحات نتایج موتور جستجو، که بعداً به اختصار SERP گفته می شود، صورت می گیرد. به طور کلی، در نظر گرفته می شود که سئو منفی در حوزه هک “کلاه سیاه” قرار دارد، زیرا هدف آن اغلب مخرب است. با این حال همیشه اینگونه نیست. توسعه دهندگان وب گاهی اوقات می توانند بر روی یک سایت تأثیر منفی بگذارند بدون اینکه معنایی برای این کار داشته باشند.

ایندکس لینک های خود را پیگیری کنید.

این بهترین سرمایه گذاری برای آگاهی کاربر از نظر توقف حملات است. از آنجا که بک لینک و هدایت مجدد رایج ترین خط حمله توسط اسپمرها است، آگاهی از نمایه لینک لینک سایت می تواند بسیاری از تهدیدها را قبل از شروع متوقف کند. ابزارهای زیادی برای کمک به این مسئله در دسترس است – موارد زیادی که در این مقاله ذکر نشده است – اما کاربران باید ابزارهایی را در نظر بگیرند که در صورت از دست دادن یا از دست دادن بک لینک، می تواند به آنها هشدار دهد. انجام بررسی های دستی از مشخصات بک لینک یکی دیگر از اقدامات عالی است. انجام این کار به حفظ آگاهی لازم برای شناسایی حملات کمک می کند.

از بهترین لینک های خود محافظت کنید.

اغلب اوقات، یک سایت یک یا دو بک لینک به دست می آورد که نسبت به بقیه قطع شده است،که بیشتر از سایرین بازدید به سایت را هدایت می کند. اینها اهداف اصلی کلاه سیاه هستند. تاکتیک انتخابی آنها تماس با مدیر وب سایت با نام صاحب سایت برای درخواست حذف بک لینک است. با چند مرحله ساده می توان از این نوع حمله جلوگیری کرد. در ابتدا، کاربران باید با مدیر وب سایت یک بک لینک اصلی مشورت کنند و مشخص کنند که یک درخواست حذف واقعی چگونه خواهد بود.

[کل: 0 میانگین: 0]
این نوشته در ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.
دريافت مشاوره رايگان

به مشاوره نياز داريد؟

پس از تکمیل و ارسال فرم ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

09130077913