پنالتی گوگل

محمد شایسته پرسیده شد2 سال قبل

سلام وقتتون بخیر من کلمه پنالتی گوگل رو خیلی شنیدم میشه بگید چیه!؟

1 پاسخ‌ها
وب وایت عضو سایت پاسخ داده شد2 سال قبل

سلام وقتتون بخیر. اگر ترافیک وب سایت شما به شکل ناگهانی کاهش یابد و شما همزمان با آن شاهد کاهش رنکینگ وب سایت خود باشید، احتمال زیادی وجود دارد که توسط گوگل جریمه شده باشید. گوگل در سال 2014 گزارش داد که بیش از 400هزار عملیات دستی علیه وب سایت‌ها هر ماه توسط تیم وب اسپم گوگل (Web Spam Team) انجام می‌گیرد و این فقط بخشی از عدد کل وب سایت‌هایی است که جریمه می‌شوند. خیلی از وب سایت‌های دیگر وقتی گوگل الگوریتم جدیدی مانند پنگوئن یا پاندا را ارائه می‌کند به شکل خودکار جریمه می‌شوند.

یک افت رنکینگ ناگهانی و غیر قابل توضیح برای صاحبان کسب و کار می‌تواند بسیار فاجعه بار باشد، چرا که باعث می‌شود تا باز دید کنندگان نتوانند محصول شما را پیدا کنند و بخرند.

اولین کاری که باید انجام دهید، باید وارد ابزار وبمستر گوگل یا سرچ کنسول شوید و ببینید آیا اخطار یا هشداری توسط گوگل دریافت کردید یا نه. شما اگر متحمل جریمه دستی شده باشید، پیام‌هایی مانند "Notice of unnatural links detected" یا پیام‌های مشابه را دریافت خواهید کرد. این پیام‌ها حاکی از آن است که لینک اسپم یا لینک بی کیفیت به وب سایت شما لینک شده است.

[کل: 0 میانگین: 0]
این نوشته در ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.
دريافت مشاوره رايگان

به مشاوره نياز داريد؟

پس از تکمیل و ارسال فرم ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

09130077913