پخش تیزر در تلویزیون

پرسش و پاسخدسته بندی: تیزر سازیپخش تیزر در تلویزیون
ایمان پرسیده شد2 سال قبل

سلام راجب شرایط و قیمت های پخش تیزر تبلیغاتی در تلویزیون اطلاعی دارید؟؟

1 پاسخ‌ها
وب وایت عضو سایت پاسخ داده شد2 سال قبل
سلام وقتتون بخیر. هم اکنون پخش آگهی در تلویزیون بصورت ثانیه ای می باشد. تیزرهای تبلیغاتی بالای ۶۰ ثانیه که به اصطلاح رپرتاژ آگهی گفته می‌شوند تخفیف خاصی داشته مثالا تبلیغ سمند در تلویزیون به علت طولانی بودن تخفیف هم داده می‌شود و تبلیغات زیر ۱۰ ثانیه نیز برای پخش همان ۱۰ ثانیه حساب می‌شود.

قیمت آگهی در تلویزیون به عوامل متعددی بستگی دارد به عنوان مثال آگهی وسط برنامه ۵۰% بیشتر گرفته میشود و باز بستگی به نوع برنامه دارد. اگر برنامه پرمخاطب باشد ، قیمت نیز متفاوت میباشد . همچنین پخش آگهی از شبکه های مختلف نیز قیمت متفاوتی دارد . در حال حاضر قیمت آگهی و به نسبت آن گران ترین تعرفه در صدا و سیما به این صورت است در شبکه های ۳-۱-۲-۴ میباشد و شبکه های استانی نیز کمتر خواهد بود . که البته این خود مردم هستند که تعرفه شبکه ها را مشخص می کنند و شبکه ها را دارای تعرفه های گران تری می کنند. هرچه شبکه ای پربیننده تر باشد تعرفه پذیرش و پخش آگهی آن هم بالاتر خواهد بود .

تیزر تبلیغاتی تنها نوع تبلیغات است که پوشش پخش آگهی را تمام و کمال در ابتدای قرارداد دریافت می‌کند و تا هزینه پخش کامل پرداخت نشود تیزر تبلیغاتی نیز پخش نخواهد شد .

[کل: 0 میانگین: 0]
این نوشته در ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.
دريافت مشاوره رايگان

به مشاوره نياز داريد؟

پس از تکمیل و ارسال فرم ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

09130077913