سئو چیست ؟

شاید از خود بپرسید سئو چیست؟ سئو و بهینه سازی سایت یک موضوع کلی به حساب می آید و شما تنها با شنیدن این کلمه نمی توانید همه حقایق و واقعیت ها را در مورد استراتژی سایت و هدف گذاری به طور کامل دریافت کنید. امروزه سئو اهمیت خاصی در میان کاربران پیدا کرده است و به همین دلیل دریافت مشاوره سئو یکی از مهم ترین اجزا برای دریافت جایگاه بالا تر در موتور های جستجو است. به عبارت دیگر برای این که بتوانید معنای اصلی این کلمه را درک کنید باید معنا و مفهوم اصلی آن را دریابید. سئو مخفف کلمه ی Search Engine optimization می باشد که این کلمه به معنای بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو است. شاید از خود بپرسید هدف من موتور های جستجو نیستند بلکه مخاطبانی هستند که قرار است از این درگاه وارد سایت شوند و از این طریق فروش و درآمد من افزایش پیدا کند. ما در جواب افکار شما اینگونه پاسخ می دهیم که هدف اولیه در رابطه با فعالیت های مرتبط با سئو، کسب رتبه بهتر در نتایج گوگل است اما باید به این نکته توجه داشته باشید که ما با استفاده از این هدف می توانیم به هدف اصلی یعنی افزایش مخاطبین واقعی، بهبود نرخ جذب تبلیغات و افزایش میزان فروش دست یابیم. در حقیقت شما در این جا نقش بسیار مهم یک مشاوره سئو را درک می کنید.

مشاوره سئو در اصفهان
آژانس دیجیتال ماركتينگ وب وایت

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره  رایگان با شماره ۰۹۱۳۰۰٧٧۹۱۳ يا شماره ۹۱۰۱۰۶۲۰ – ۰۳۱ تماس حاصل فرمایید و یا به نشانی info@webwhite.ir ایمیل بزنید تا در کمترین زمان حداکثر ۲۴ ساعت به صورت کاملاً حرفه ای  کارشناسان ما به سوالات شما پاسخ بدهند.

راهنمای سه مرحله ای برای کسب نتایج بهتر در نتایج گوگل:

محتوایی غنی و منحصر به فرد برای سایت خود تولید کنید که در آن عبارات و کلمه هایی که کاربران برای جستجو محصول یا خدمت شما جستجو می کنند به کار رفته باشد.

دیجیتال مارکتینگ وب وایت

اشتراک گذاری و ایجاد لینک به محتوای خود برای آسان سازی دسترسی به سایت توسط مخاطبین.

مشاوره سئو در اصفهان

یک سئو کار متخصص و حرفه ای را برای سایت خود انتخاب کنید و در مورد روند کار و همچنین راهکار های بهبود وضعیت وب سایت خود با آن مشورت کنید.

مشاور سئو کیست؟

امروزه ارزش کسب رتبه و جایگاه مناسب در نتایج گوگل بیشتر و بیشتر از گذشته شده است. به همین دلیل عباراتی مانند کارشناس سئو و یا مشاوره سئو برای اکثر افراد آشنا و مهم جلوه شده است. بنابراین با اثبات این موضوع رفته رفته افراد زیادی در زمینه مشاوران سئو فعالیت می کنند و همچنین شرکت ها و تجارت ها به این نتیجه رسیده اند که باید از تیم تولید محتوا و سئو متخصص و مجرب استفاده کرد و یا این ایده به ذهنشان رسیده که بخواهند تیم خود را توسط افراد متخصص آموزش داده و امکانی را به وجود آورند که خود بتوانند بر روی فعالیت های سایت نظارت کامل داشته باشند. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که هر کدام از این موارد به دانش و تخصص فنی نیاز دارد و هر فردی نمی تواند به راحتی این کار را انجام دهد و شاید در مواردی یک شرکت به بیش از یک مشاور سئو نیاز داشته باشد. در ادامه قصد داریم وظایف یک مشاوره را به صورت کامل بیان کنیم. اما همیشه به یاد داشته باشید که همه ی این وظایف که ادامه می خواهیم به آن ها اشاره کنیم ممکن است یک فرد نتواند آن ها را انجام دهد و این موضوع طبیعی است که شما برای کسب و کار خود بخواهید بیش از یک مشاوره سئو در کنار خود داشته باشد.

وظایف یک مشاوره سئو چیست؟

کشف و بررسی کلید واژه ها

نظارت بر روند انجام کارها و بررسی شرایط رقبا

ارائه پیشنهادات لازم برای تغییر در طراحی وب سایت

بهینه سازی صفحات سایت و لندینگ پیج ها برای بازاریابی موتور جستجو

لیستی از کار ها و هدف هایی که مدنظر دارد تهیه کند و وظایف و جزئیات را در آن درج کند.

برخورداری از دانش و امکانات لازم، روش های مناسبی را برای سئو سایت و پروژه مورد نظر بکار بگیرد.

باید سایت را از لحاظ ساختاری مورد بررسی قرار دهد و مطمئن شود که بدرستی طراحی شده و یا نیاز به تغییراتی دارد.

از مهم ترین وظیفه های یک مشاوره سئو تهیه و توزیع مطالب سئو شده، سئو و لینک سازی خارجی، لینک سازی درونی بین محتوا، بررسی فرایند کار در وب مستران و کامنت گذاری اشاره کرد.

گسترش و بهینه سازی

صرفه جویی در بودجه و مدیریت هزینه های کمپین

برآورد هزینه ها به صورت ماهانه و تطبیق اختلافات

جمع آوری و پیاده سازی نکات بهینه سازی مورد نظر موتور جستجو

بررسی، ارائه گزارش، تجزیه و تحلیل وب سایت، طرح های ppc و کمپین ها

انجام بررسی و تحقیق هایی در رابطه با لینک های تبلیغاتی استفاده شده توسط رقبا

انجام انواع آزمون ها، تجزیه و تحلیل داده ها، جمع آوری اطلاعات و بررسی نتایج

شناسایی رویکرد و فرآیند برای دستیابی به حداکثر Rol در کمپین های مربوط به جستجوی پولی

چرا مشاور سئو در اصفهان؟

استان اصفهان که به عنوان نصف جهان مشهور شده است از جهات مختلف در گسترش فضای اقتصادی کشور و منطقه بسیار با ارزش و حائز اهمیت است.

این استان به عنوان یکی از بزرگترین منطقه های جذب گردشگری در کشور سالانه میزبان هزاران گردشگر می باشد و این مسئله برای هتل ها و مراکز تفریحی و اقامتی بسیار ارزشمند می باشد تا بتوانند توسط آن با افزایش جایگاه سایت در نتایج جستجو مشتریان بیشتری را جذب نمایند.

همچنین اصفهان با توجه به داشتن بیش از 30 شهرک صنعتی و میزبانی از صنایع بزرگ فولادی، سیمانی و … پتانسیل بسیار بالایی برای کارهای جانبی و بازرگانی در این زمینه ها دارد. همچنین ایجاد وب سایت هایی در این زمینه ها و بهینه سازی آن ها برای موتور های جستجو می تواند به توسعه فروش و افزایش درآمد این مجموعه ها کمک بسیاری نماید.

چرا وب وايت؟

ساير خدمات آژانس ديجيتال ماركتينگ وب وايت

مشاوره ديجيتال ماركتينگ2

چه زمانی به یک مشاوره سئو متخصص نیازمند هستیم؟

این نکته را به یاد داشته باشید که شما در هر زمانی به مشاوره سئو نیازدارید ولی شرایط و وظایف مشاور در هر زمان متفاوت است. برای مثال تصور کنید در ابتدای راه اندازی یک سایت قرار دارید در این شرایط، مشاور سئو در انتخاب نام، اسم دامنه، شرکت ارائه دهنده هاست، شرکت طراحی سایت و حتی امکانات مورد نیاز سایت شما را راهنمایی می کند. همچنین این مشاور برای یک سایت در حال کار می تواند پیشنهادات و اقداماتی را ارائه دهد تا شما با استفاده ازآن ها بتوانید به قله های موفقیت نزدیک تر شوید. بنابراین سعی کنید قبل از شروع طراحی یک وب سایت برای کسب و کار خود، مشاور سئو را پیاده سازی کنید تا استراتژی خاصی در همان ابتدا کار برای شما شکل گیرد.

اهداف اصلی وب وایت در زمینه مشاوره سئو

سئو داخلی ( on-page seo ) سایت شما را بهبود می بخشد.

خدمات سئو در اصفهان

با استفاده از بهبود صفحات و المان ها نرخ تبدیل سایت افزایش پیدا می کند.

تحقیق در مورد کلمات کلیدی پر بازدید

خدمات طراحی وگرافیک

استفاده از استراتژی کی ورد تارگتینگ در حین تولید محتوا

صفحه خدمات شبکه های اجتماعی

شناسایی نقاط قوت و ضعف خود و رقبا قبل از تولید محتوا

دیجیتال مارکتینگ وب وایت

بکارگیری استراتژی مناسبی برای سئو خارجی (off-page seo )

طراحی سایت وب وایت

انجام لینک بیلدینگ بر اساس تحلیل رفتار و عملکرد رقبا

خدمات سئو در اصفهان

تعریف استراتژی لینک بیلدینگ برای هر رپورتاژ

ديجيتال برندينگ

استفاده از راهکار های برند سازی برای افزایش ورودی دارکت

طراحی سایت وب وایت

جهت دریافت سوشیال سیگنال، بروز ترین روش ها استفاده می شود.

خدمات سئو در اصفهان

بهینه سازی تخصصی برای افزایش سرعت بارگذاری سایت

خدمات سئو در اصفهان

آغاز لینک سازی در زمان معین بر اساس برنامه های از قبل تعریف شده

مشاوره سئو در اصفهان

آژانس دیجیتال مارکتینگ وب وایت به دلیل سال ها حضور موفق و فعال در زمینه طراحی سایت، آموزش سئو و همچنین تبلیغات موثر بسیار معتبر و شناخته شده است. فعالیت های این تیم حرفه ای در زمینه آموزش و مشاوره سئو باعث شده مخاطبان بسیاری جذب این تیم شوند. بنابراین می توان تیم وب وایت را یکی از موفق ترین و فعال ترین برند در زمینه آموزش و مشاوره معرفی کرد.

تجربیات این چند سال به ما این موضوع را آموخته است که خود شما نیز می توانید جزو بهترین اشخاص برای انجام سئو سایت و ارائه خدمات با کیفیت باشید. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که تمام این موارد زمانی تحقق پیدا می کند که شما در کنار خود مشاور و راهنما توانمندی داشته باشید. وب وایت با فعالیت در زمینه مشاوره سئو مسیر رسیدن به موفقیت را برای شما هموار می کند و موانع را از بین می برد.

خدمات وب وايت در زمينه مشاوره سئو

تعیین شعار تبلیغاتی، هویت برند و رنگ سازمانی

خدمات مشاوره مدیریت کسب و کار دروب وایت

برگذاری جلسه مشاوره برای شناسایی هدف گذاری های صحیح در جهت زمینه کاری و نوع فعالیت شما

مشاوره ديجيتال ماركتينگ4

تعیین استراتژی های بازاریابی دیجیتال برای دستیابی به اهداف مورد نظر

طراحی سایت وب وایت

تهیه RFP و پروپوزال برای سایت و امکانات آن

طراحی سایت وب وایت

تخمین هزینه های تبلیغات اینترنتی و راه اندازی سایت و همچنین مقایسه نتیجه آن با پتانسیل های درآمد زایی کسب و کار شما

دیجیتال مارکتینگ وب وایت

نظارت لازم بر ثبت قرارداد، روند سفارش، اجرا و ارائه نتیجه ی پروژه طراحی سایت برای اطمینان از صحت کار و رعایت استاندارد های سئو در روند انجام پروژه

طراحی سایت وب وایت

طرح ریزی و پیاده سازی استراتژی محتوایی در سایت بر اساس موضوع سایت، کلمات کلیدی و نوع مخاطب

خدمات سئو در اصفهان

برگزاری دوره های آموزشی و ارائه فیلم برای افزایش دانش و تخصص شما در زمینه تولید و انتشار محتوا

دیجیتال مارکتینگ وب وایت

مشخص کردن و معرفی استراتژی های بازاریابی شبکه های مجازی از دیگر خدمات ارائه شده در زمینه مشاوره سئو توسط تیم فوق حرفه ای وب وایت است.

خدمات سئو در اصفهان

سخن پاياني

در نهایت اگر قصد دارید با نمونه های دیگر خدمات ما آشنا شوید و در جهت ارتقا و گسترش کسب و کار خود راه حلی اساسی پیدا کنید به وب سایت ما مراجعه کرده و کلیه خدمات را به ما بسپارید. ما به شما قول می دهیم هیچ وقت از این که ما را انتخاب کرده اید پشیمان نشوید.

يك پيشنهاد عالي

براي دريافت مشاوره رايگان فرم زير را پر كنيد تا بهترين مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگيرند.

پشتيباني سايت در اصفهان