اسلایدر چیست ؟

آیا تا به حال از خود پرسیده اید که چرا وقتی وارد یک خانه یا یک مغازه ی شیک می شوید، چشمانتان خیره می ماند و دوست دارید آنجا بمانید؟ چون در لحظه ی ورود، چیزی چشمان شما را به خود جلب کرده و باعث شده تا وارد آن خانه یا مغازه بشوید.

دقیقا مصداق چنین موقعیتی وقتی است که وارد یک وبسایت می شوید. لحظه ی ورود به یک سایت اگر با تصاویر زیبایی از سایت مواجه شوید، دلتان می خواهد آنجا بمانید و تشویق می شوید تا از آن سایت خدمت یا محصولی را دریافت کنید اما اگر اسلایدر های بی مورد و پرت و پلا ببینید یا به گونه ای باشند که نتوانند شما را جذب کنند، سایت را سریعا ترک می کنید.

اسلایدر های یک وبسایت به خوبی این وظیفه ی مهم را انجام می دهند. در واقع کلمه ی اسلایدر به معنای سر خوردن یا لغزنده می باشد. یک سری تصاویر که مربوط به فعالیت سایت یا محصول و خدمات خاصی از سایت می باشد که در یک کادر مستطیل یا مربع شکل، روی هم می لغزند و به نمایش در می آیند. این تصاویر درون یک جعبه قرار داشته و طبق زمان بندی خاصی که می توان آن را تغییر داد، به نمایش گذاشته می شوند. اسلایدر ها می توانند تصاویر خالی باشند یا همراه با نوشته و مطلب. اگر تصاویر گویای مطلب باشد، دیگر نیازی به نوشته ندارد وگرنه باید مطالبی را در جهت معرفی یا بولد کردن یک وظیفه ی مهم در سایت روی تصاویر درج کرد.

طراحي اسلايدر سايت
آژانس دیجیتال ماركتينگ وب وایت

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره  رایگان با شماره ۰۹۱۳۰۰٧٧۹۱۳ يا شماره ۹۱۰۱۰۶۲۰ – ۰۳۱ تماس حاصل فرمایید و یا به نشانی info@webwhite.ir ایمیل بزنید تا در کمترین زمان حداکثر ۲۴ ساعت به صورت کاملاً حرفه ای  کارشناسان ما به سوالات شما پاسخ بدهند.

طراحي اسلايدر سايت

اگر لندینگ پیج ها را اولین مکان برای ورود و فرود آمدن در وبسایت بدانیم، دومین راه جذب و اینکه بازدید کننده تشویق و ترغیب به دیدن سایت شود، اسلایدر ها خواهند بود. اسلایدر ها آنچنان هم که بعضی از مدیران وبسایت ها، آن ها را نادیده می گیرند، بی اهمیت نیستند بلکه نمای اصلی یک سایت و حتی گاهی وقت ها معرف برند می باشند. باید در انتخاب آنها به قدری حساس و دقیق بود که مطمعن باشید مخاطب در لحظه ی اول ورود به سایت، چشمش خیره بماند تا در کسری از ثانیه تصمیم به ماندن در سایت شما بگیرد.

در سایت های وردپرسی، افزونه های ایجاد اسلایدر به راحتی می توانند این کار را برای شما انجام دهند. فقط زحمت نوشتن متن یا انتخاب تصاویر و اصلاح برای اسلایدر به پای خودتان است.

مزاياي اسلايدر ها

اسلایدر اگر درست انتخاب شود می تواند تاثیر زیادی در جذب و ماندن افراد در وبسایت داشته باشد.

اسلایدرها اگر به درستی استفاده شوند، ظاهری بسیار شیک به وبسایت می دهند. دقیقا مثل فروشگاهی که دیوارها و ورودی آن بسیار شیک و جذاب باشد.

اسلایدرهای ورد پرسی می توانند عکس و تصاویر زیادی در خود جای دهند و شما به راحتی می توانید بدون اشغال شدن بیش از حد فضای وبسایت، تصاویر بیشتری برای مخاطبان و بازدیدکنندگان قرار دهید.

سفارش خدمات تولیدمحتوا
ارزش هاي آژانس ديجيتال ماركتينگ وب وايت

معايب اسلايدر ها

و اما معایب اسلایدرها، که البته زیاد نیستند و گاهی می توان با هوشمندی از آنها عبور کرد :

 اولین عیب اسلایدرها، دیر لود شدن سایت می باشد. وقتی اسلایدر های زیادی در سایت داشته باشیم، ممکن است با توجه به استفاده از هاست کم ظرفیت، سرعت لود شدن و باز شدن سایت نیز کند شود. ممکن است این اتفاق برای خودِ شما هم افتاده باشد اکثرا بعد از چند ثانیه صفحه را می بندند و به سایت دیگری می روند و ریزش بازدید کنندگان به همین سادگی پدید می آید.

یکی دیگر از معایب اسلایدرها این است که مدیر سایت و کسی که صاحب کسب و کار است بخواهد همه چیز را در اسلایدر ها بگنجاند ( مثل پیج های اینستاگرامی که بعد از مدتی می بینید دیگر هیچ پستی نمی گذارند و فقط استوری می گذارند ) و از محتوای اصلی سایت غافل شود. همین غفلت می تواند بازدید کنندگان را به طور چشمگیری کاهش دهد. به همین خاطر اسلایدر ها مثل شمشیر دولبه هستند. بودن یا نبودن اسلایدر، بستگی به هنر استفاده کننده از آن دارد ( مدیر سایت ). البته بهتر است بدانید با وجود معایبی که اسلایدر می تواند داشته باشد اما وبسایت های معتبر و مطرح دنیا از آن با هنرمندی خاصی استفاده می کنند و آمار بازدید سایت شان را بالا می برند.

وب وایت به عنوان آژانس دیجیتال مارکتینگ در این زمینه کاملا می تواند با شما همراه شده و اسلایدرهایی برای وبسایت شما ایجاد کند که علاوه برداشتن مزایای بالا، از معایب آن کمتر کند.

وب وایت می تواند با طراحی سایت هایی با قالب ورد پرس نیاز شما را در اسلایدر به کلی پوشش دهد. قالب هایی که برای شما به صورت اختصاصی ایجاد می شود، می تواند مخصوص به شما بوده و برند شما را بیشتر و بهتر مطرح کند.

انواع اسلایدرهای وبسایت

اگر از سایت های ورد پرس استفاده می کنید ممکن است در قالب سایت تان اسلایدر وجود داشته باشد اگر اینطور نیست می توانید از افزونه های ورد پرس که مخصوص ساختن انواع اسلایدر می باشد، استفاده کنید.

اگر هم وبسایت شما با وردپرس ساخته نشده است، باید از طریق کدنویسی اسلایدرها را به سایت اضافه کنید.

برای مثال یکی از افزونه های اسلایدر ساز معروف در دنیا که بیش از 4 میلیون سایت از آن استفاده می کنند، اسلایدر رولوشن می باشد که قابلیت ساختن اسلایدر ترکیبی یا استفاده از زبان های مختلف درآن امکان پذیر شده است. بیش از 70 نوع اسلایدر آماده در آن وجود دارد که نزدیک به سلیقه ی افراد خاص پسند است.

طراحي اسلايدر سايت

ساير خدمات آژانس ديجيتال ماركتينگ وب وايت

طراحي اسلايدر سايت

وب وایت، بعنوان یکی از بهترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ در اصفهان، با بهره گیری از دانش ورد پرس و کد نویسی توانسته است به بهترین شکل ممکن اسلایدرهای مختلفی را طراحی کند. اگر بخواهید از قالب های رایگان و معمولی ورد پرس استفاده کنید، یا بخواهید قالبی جدا برای شما ایجاد شود، می توانید با اعتماد به تیم بزرگ وب وایت و با خیالی آسوده این کا را به عهده ی ما بگذارید.

تیم وب وایت با بهره گیری از متخصصان اهل فن و برنامه نویسان بسیار حرفه ای توانسته است قالب های اختصاصی زیادی تولید کند که هر کدام دارای چندین نوع اسلایدر هستند که جزء پر طرفدار ترین اسلایدر ها در تمام دنیا می باشند.

چرا اسلایدرهای وب وایت خاص هستند؟

تیم وب وایت، یکی از حرفه ای ترین تیم های طراحی سایت و ایجاد کسب و کار در فضای اینترنت می باشد. با سال ها تجربه در این حوزه و استفاده از متخصصان حرفه ای در برنامه نویسی توانسته است وبسایت های بسیاری را در این زمینه مطرح کند. همانطور که همه می دانیم، برای مطرح شدن برند در اینترنت نمی توانیم فقط به تعریف و تمجید اکتفا کنیم. تبدیل به برند شدن کار ساده ای نیست. سال ها زمان می طلبد تا بتوان در بین کسب و کارهای اینترنتی جایی باز کرد و برند مطرحی شد. اگر قرار بود فقط با تبلیغ و تعریف از سایت، یا معرفی محصولات با کیفیت، برند مطرحی شد، بعد از دو سه ماه این اتفاق می افتاد اما از آنجا که این حرکت، ساده نیست باید بدانیم که ریزه کاری هایی در این بین وجود دارد که اگر از آن ها غافل شویم، نمی توانیم به برند مطرحی تبدیل شویم. یکی از این ریزه کاری ها، طراحی درست و اصولی سایت است که اگر نتوانیم خود را به درستی در آن معرفی کنیم، قطعا برند نخواهیم شد. اسلایدر از آن قسمت های مهم و اساسی در طراحی وبسایت است که می تواند سایت ما را به عرش برساند یا به زیر فرش ببرد.

چرا وب وايت؟
طراحي سربرگ در اصفهان

وب وایت با داشتن تیم حرفه ای توانسته است از عهده ی این مهم تا امروز به خوبی برآید.

در وب وایت، متخصصان برنامه نویس و کسانی که تولید محتوا می کنند و آن ها را بارگذاری می کنند یک طرف و گرافیست های متخصص و کارآمد هم یک طرف. اسلایدرها اولین چیزی هستند که در لحظه ی ورود به یک سایت به چشم می خورند. پس باید به قدری جذاب و گیرا باشند که مخاطب و بازدیدکننده علاوه بر جذب شدن، بتواند تشخیص دهد آیا نیازی که دارد را می تواند در این سایت چاره کند یا خیر.

طراحان  وب وایت بر این موضوع تاکید زیادی داشته و همیشه به دنبال راه هایی هستند که بتوانند با حرکت های خلاقانه و موثر، بازدید سایت را افزایش داده و بازدید کننده را به مشتری و مشتری را به مخاطب همیشگی تبدیل کنند.

براي دريافت مشاوره رايگان فرم زير را پر كنيد تا بهترين مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگيرند.

پشتيباني سايت در اصفهان